Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zaluzje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtekmoskala

wojtekmoskala
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 11:14

Przymierzam się do zakupu żaluzji pionowych. Inwestycja dość duża, bo mam do zagospodarowania praktycznie kilka pięter w biurowcu. Macie namiar na dobre ekipy montażowe w Krakowie? Chodzi mi o produkt w jednym miejscu, doradztwo aranżacyjne, długoterminowe wsparcie serwisowe. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

• 0

#2 adrianzadora

adrianzadora
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 11:48

Rolety zewnętrzne mam z krakowskiej oferty Najtańsze we Wszechświecie. Dobry montaż, bo panowie poradzili sobie bez potrzeby powiększania otworu okiennego. Mam normalnie dostęp do całego mechanizmu w razie wystąpienia problemów. Promuję ogólnie lokalnych producentów. Produkt naprawdę niezły i na pewno cenowo bije inne rozwiązania na głowę.

• 0

#3 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 155 postów

Napisano 19 luty 2018 - 07:42

Przymierzam się do zakupu żaluzji pionowych. Inwestycja dość duża, bo mam do zagospodarowania praktycznie kilka pięter w biurowcu. Macie namiar na dobre ekipy montażowe w Krakowie? Chodzi mi o produkt w jednym miejscu, doradztwo aranżacyjne, długoterminowe wsparcie serwisowe. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Firm jest bardzo wiele. Polecam wysłać zapytanie do kilku firm. Powinni powiedzieć Ci ile będzie to kosztowało.Podejrzewam,że jeśli firma jest duża to na pewno dostaniesz z tego tytułu jakieś zniżki na wykonanie żaluzji. Polecam drewniane, ewentualnie bambusowe. Tradycyjne metalowe nie dość,ze nie wyglądają dobrze to jeszcze mogą być o wiele bardziej problematyczne w czyszczeniu.

Takie drewniane zaluzje mogą stanowić dobre dopełnienie przestrzeni:

http://www.jestempan...enie-aranzacji/

zdrew2.jpg

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych