Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zarabianie na memach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtekmoskala

wojtekmoskala
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 09:45

Cześć, słyszeliście o metodach zarabiania na memach? W sumie stworzyłem kilka dość popularnych. Poszły w świat i teraz jestem wkurzony, że na tym w jakiś sposób nie zarobiłem ;/


  • 0


#2 superNorbert

superNorbert
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 06 luty 2018 - 07:55

Grunt to mieć pomysł na siebie, ale na takich rzeczach nie zarabia się od tak. Czasem musi upłynąć trochę czasu zanim faktycznie nawiąże się jakieś ciekawe współprace. Poza tym trzeba pamiętać o prawach autorskich, które chronią ciebie i twoją twórczość, ale również w drugą stronę, chronią też wizerunek. W przypadku memów łatwo można przesadzić. 


  • 0

#3 miki789

miki789
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 luty 2018 - 12:04

Widziałem, że kilka średnich lotów memów wygrało nagrody rzeczowe na biret.pl, więc sam zamierzam tam teraz w konkursach uczestniczyć :P  


  • 0

#4 Tymoteusz1

Tymoteusz1
  • Użytkownicy
  • 218 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:46

Normalna sprawa, żyjemy w XXI wieku i teraz zarabianie przez internet jest czymś zupełnie normalnym. Ja osobiście bym na memy nie poszedł, bo to bardzo ograniczony potencjał. Raczej postawiłbym na takie opcje jak Forex, bo daje too wiele lepsze możliwości. Nawet znać się dobrze nie musicie, bo są takie systemy jak http://investor-onli...ve/swipetrades/ z których dowiecie się, jak ogarnąć ten temat.


  • 0

#5 jes

jes
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 21:18

Ciekawa opcja, choć wydaje mi się że jeśli myślisz o takiej informatycznej działalności warto zainteresować się tworzeniem gier. Zobacz sobie na tę ekipę http://ifun4all.com/ mają naprawdę fajne projekty, którymi mogą się pochwalić. Wydaje mi się że w tych czasach rynek gier jest mega opłacalny


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych