Skocz do zawartości


Zdjęcie

Statlook RODO – wesprzyj swoją administrację IT

RODO GDPR IT managament oprogramowanie webinarium

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 statlook RODO

statlook RODO
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 listopad 2017 - 09:59

Dzień dobry!

Jesteśmy producentami systemu statlook - profesjonalnego oprogramowania dla firm stworzonego zgodnie z założeniami RODO.

 

RODO stało się gorącym tematem w środowisku zarządzania infrastrukturą IT. 

 

Chcesz wiedzieć, jak skutecznie wesprzeć implementację zapisów z RODO w Twojej firmie?
Zarejestruj się na webinarium

 

Zwrot z inwestycji nawet po miesiącu!

 

Ciekawy naszej oferty? Zapraszamy!

 

Oferujemy program resellerski naszego produktu. Gwarantowane wysokie prowizje?

 

Dane firmy:
media-press.tv S.A. (dawniej A plus C) jest polską firmą z oddziałami zagranicznymi.
Siedziba główna:

ul. Szymanowskiego 1/15

30-047 Kraków,
NIP: 527-234-17-98
Tel: +48 12 630 97 45
statlook ® Audyt Oprogramowania, Monitoring i Zarządzanie IT


  • 0


#2 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 931 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 21:06

Dzień dobry, bardzo mi miło ale jednak nie skorzystam z państwa oferty, ponieważ niedawno sama byłam uczestniczką szkolenia, które było nakierowane na problemy związane z wprowadzaniem RODO i wszystkich pobocznych inicjatyw z tym związanych w placówkach oświaty. Dostałam cynk o tym szkoleniu od jednej z forumowiczek, która miała już możliwość uczestniczyć w innych szkoleniach organizowanych przez fachowców ze strony https://ecrklex.pl/ i powiem Wam, że naprawdę pełen profesjonalizm. Nic dodać nic ująć.


  • 0

#3 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 13 lipiec 2023 - 14:06

To zaskakujące, ale wiele firm nadal nie zwraca uwagi na aspekt prawny związany z ochroną danych. Regulacje takie jak RODO wymagają od nas przestrzegania określonych zasad, które pomagają chronić dane naszych klientów. Dobrym źródłem informacji na ten temat jest artykuł https://www.kociewia...wych-w-biznesie i właśnie takie rzeczy mnie interesują.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: RODO, GDPR, IT managament, oprogramowanie, webinarium

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych