Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z podłączeniem karty graficznej do zasilacza


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SHINGO

SHINGO
  • Użytkownicy
  • 176 postów

Napisano 10 listopad 2007 - 00:52

Witam proszę o pomoc gdyż mam straszny problem otóż zakupiłem kartę grafiki GeForce 8800 Ultra i niemogę zanic skumać jak ją podłączyć do zasilacza CHIEFFTEC 450W model zasilacza to GPS-450AA-101A.Niechcę na własną rękę podłanczać ponieważ troszkę wydałem na nią i boję się aby jej czasem nie spalić.Będę wdzięczny za konkretne instrukcję dostałem w wyposażeniu dwie takie same wtyczki to znaczy z jednej strony są dwie białe wtyczki a z drugiej strony czarna mniejsza zakończona sześcioma dziurkami na zatrzask w tym w środkowej niema blaszki jest puste.Pisze na tym tak bo jest karteczka : COMPUPACK EVGA P/N:601-EV-1009-R1 pod spodem pisze CPC P/N.:A013-W001-RS1 REV.:A liczę na konkretne instrukcję.W zasilaczu jest bez użyteczna nigdzie podłączona właśnie taka jedna czarna wtyczka na zatrzask.
  • 0
System operacyjny:
Windows 10 Pro (1607) 64bit
Płyta główna:
Asus 990FX R3.0 Sabertooth Motherboard
Procesor:
AMD FX 8320 Black Edition
Chłodzenie do procka:
Mugen Max SCMGD-1000
Dysk twardy:
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Karta graficzna:
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
Kości ram:
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Nagrywarka Blu Ray :
Pioneer BDR-S09XLT
Zasilacz:
Chieftec: CFT-850G-DF
Karta przechwytujÄ…ca:
Colossus 2 (model 1581) firmy: Hauppauge


#2 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 11 listopad 2007 - 10:50

Jeżeli masz wtyczkę tą "sześciodziurkową" wolną od zasilacza, to wsadź ją w odpowiednie miejsce na karcie. To co dostałeś z kartą to praktycznie to samo, tylko tą stroną z "sześcioma" wsadzasz do karty, a do tamtych dwóch podpinasz molexy (takie jak np do napędów CD, DVD itp.)
  • 0
Dołączona grafika


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych