Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy powinnam z nim być?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ututer25

ututer25
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 11 październik 2017 - 09:13

Jestem od roku w związku z chłopakiem, kocham go ale momentami sadze ze nie powinno być tak jak jest. Przestawienie kilka sytuacji które mnie dręczą. Nie mogę spotykać się z przyjaciółką z która dobrze się dogaduje bo uważa ze źle na mnie wpływa, choć to nie prawda. Nie mogę chodzić na imprezy bo uważa ze skoro chce jeszcze sie bawic to nie powinniśmy być razem (nie chce podawać wieku bo nie chce żeby to wpłynęło na wasza opinie, ale dodam ze jestem młoda). Często na mnie krzyczy, bez większych powodów, reaguje dopiero wtwdy jak zobaczy ze sprawi mi Naprawdę przykrość. Jeśli razem spedzamy wieczór ja nie mam nic do powiedzenia, zawsze on decyduje. Naciska na seks i inne pieszczoty z czego bardzo rzadko się "odwdziecza" i miedzy innymi z tego powodu nie mam czesto ochoty tego robic, to chyba zrozumiałe. Kiedy się pokłócimy zawsze ja wyciągnę dłoń żeby się pogodzić bo go kocham i nie chowam długo urazy, za to on nigdy, tylko czeka aż ja to zrobie. Uważa ze tylko jego myślenie jest dobre i jeśli ja mysle inaczej to 'jednak jestem głupia'. Znalazlabym jeszcze kilkanaście sytuacji ale nie chce się aż tak rozpisywac. oboje byliśmy dla siebie pierwsi, kocham go jednak nie jestem pewna czy on dobrze ze mną postępuje, czuje się ograniczana z każdej strony (brak imprez jestem w stanie znieść), były sytuacje gdzie on chciał się rozstać bo "ja się źle zachowuje" ale zaraz wszystko było okej

• 0

#2 jadzia10

jadzia10
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2017 - 12:29

Rzuć go! To nie materiał na poważny zwiążek. Postaraj sie o tolerancyjnego chłopaka z szkolnym wzorowym zachowaniem takiego, który będzie akceptował Twoje potrzeby i liczył się z Twoim zdaniem. Warto równiez przed zawarciem ponownego związku porozmawiać szczerze z wybrankiem i zadań pytania o cel związku i skutki. POza tym jesli Twój obecny partner nie trzyma nerwów na wodzy w przyszłości, nie wykluczone, że posunie się do czegos więcej. Nie ma sensu zawracac sobie głowy osobą bez pasji, perspektyw na dobrego męża a pózniej ojca dzieci. Nie marnuj czasu na ten "egzemplarz faceta" tylko zerwij z nim , daj sobie jakiś czas na stagnację a pózniej zacznij szukac odpowiedniego dla siebie. Moim zdaniem nie ma sensu wiążać się z facetem tylko na trochę a nie odrazu na całe życie. Musisz tez umieć facetowi przedstawic sprawę jasno i umiec postawic na swoim. Jesli nie podporządkuje się to jest to sygnał dla Ciebie, że on stawia na swoim, nie chodzi na kompromisy z Tobą.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych