Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smartphone do 500pln.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 witold10

witold10
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 12:33

Zastanawiam się nad kupnem smartphone'a ale nie wiem, który z dostepnych w cenie do 500pln jest wart kupna. Jesli posiadacie taki smartphone to uprzejmie prosze podzielcie sie Waszymi opiniami. W tym temacie mozna podać propozycje i króciutko napisać dlaczego własnie ten a nie inne urządzenie GSM. 


  • 0


#2 SerwisKomputerowy

SerwisKomputerowy
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 05 październik 2017 - 10:55

Chętnie pomożemy jeżeli sprecyzujesz na jakich funkcjach najbardziej Ci zależy, bo do kwoty 500zł można już wybrać kilka budżetowych smartfonów. Chcesz nowy czy używany?


  • 0

#3 kacper3355

kacper3355
  • Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 00:50

Gdybym był tobą to poczekałbym jeszcze kilka godzin na nowe smartfon od Xiaomi które mają zostać dzisiaj zaprezentowane ;P Może pojawi się coś fajnego w tej cenie.


  • 0

#4 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 931 postów

Napisano 23 sierpień 2020 - 17:07

Obawiam się, że ciężko będzie znaleźć telefon w takiej cenie.


  • 0

#5 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 12 listopad 2020 - 12:55

Ze swojej strony polecam celowanie w używane telefony. Chociaz przy kupowaniu takiego trzeba koniecznie zobaczyć jak był uzytkowany i czy przypadkiem telefon nie mial problemów na przykład z zalaniem (niestety ale wiele modeli ma tego typu uszkodzenia).

Sam wole kkupować jednak telefony nowe. W cenie 500 zł moze trudno będzie znaleźć coś sensownego, ale wystarczy dołóżyć te 200-300 zł i już mozna znaleźć niezłe modele telefonów. Ze swojej strony polecam celować w modele Xiaomi:

https://insidemobile...lizniak-mi-10t/

 

Ten przedstawia się nieżle. Cena smartfonów wysoka nie jest a potrafią parametrami zawstydzic niejedną bardziej rozreklamowana firme 


  • 0

#6 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 931 postów

Napisano 09 luty 2021 - 13:59

Wydaje mi się, że teraz ciężko kupić naprawdę dobry telefon do 500zł.


  • 0

#7 syllwiusia

syllwiusia
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 28 kwiecień 2021 - 11:35

Ciekawą ofertę telefonów mają w http://www.ver-tel.pl  Atrakcyjne ceny i bogata oferta więc znajdziesz coś dla siebie. Szczerze polecam!!


  • 0

#8 kamill

kamill
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 26 maj 2021 - 18:06

To prawda Xiaomi ma wiele ciekawych modeli w swoim portfolio, więc jest z czego wybierać. Wybór będzie zależny od indywidualnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo ich nakładka MIUI ma naprawdę dużo przydatnych funkcji. Sam ostatnio dowiedziałem się o opcji pozwalającej zabezpieczyć dostęp do aplikacji na smartfonie, kodem lub odciskiem palca. Dodatkowo według tego https://www.techfani...-aplikacji.html poradnika ta sama funkcja pozwala także na ukrycie wybranych programów. Moim zdaniem takie blokowanie aplikacji, to przydatne rozwiązanie, które powinno się znaleźć też w telefonach innych producentów. Swoją drogą, korzystaliście już może z tej funkcji?


  • 0

#9 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 13 czerwiec 2021 - 19:48

Ja to jednak uważam, że warto trochę dopłacić i mieć już lepszy telefon. Oczywiście da się kupić w takiej cenie smartona, ale czy warto? Tego nie wiem. Może tak zainteresuje Cię Samsung S21 Ultra za mną już ten telefon od dłuższego czasu chodzi.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych