Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór telefonu do gry Pokemon Go

Pokemon Go

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arkadio

Arkadio
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 18:07

Witam wszystkich forumowiczów. Na jednym z forów dowiedziałem się, że do gry w Pokemon Go potrzebuję telefonu z minimum 2 GB RAM. Niestety użytkownicy nie byli zbyt pomocni i nie wskazali mi konkretnego modelu. Mam bardzo ograniczony budżet i poszukuję jak najtańszego urządzenia. Chciałbym się dowiedzieć czy według Was telefon Oukitel C5 nada się do gry Pokemnon GO? Chcę go kupić na aliexpress żeby było taniej albo na geabest - tam kosztuje on około 250 złotych.

 

Tutaj można poczytać o telefonie:

https://kataloggsm.p...anich-urzadzen/

 

Jeszcze dodam, że wydajność gry nie musi być najlepsza.Chodzi o to aby była w ogóle grywalna i nie cięła się cały czas. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. Może polecicie jakis inny telefon do 300 zł który uciagnie tę grę ?


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 20 sierpień 2017 - 09:04

Napisze jedno - brak LTE. W grze, która wręcz wymaga dobrego połączenia z siecią to trochę nieprzemyślany zakup.

 

Swoją drogą - ktoś w to jeszcze gra?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Arkadio

Arkadio
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:49

Dziękuję za odpowiedź. Czy ktoś w to gra? Ja chcę pograć:) . Będe szukał dalej jakiegoś telefonu. Może ktoś coś poleci?


  • 0

#4 Szorstki

Szorstki
  • Użytkownicy
  • 35 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 09:53

TP-Link Neffos C5 z kodem szkola jest za 397 zł https://www.x-kom.pl...-lte-bialy.html


  • 0

#5 Kalihali

Kalihali
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 27 wrzesień 2017 - 12:29

LTE jest jedyną opcją, którą można w tej grze używać.


  • 0

#6 SerwisKomputerowy

SerwisKomputerowy
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 05 październik 2017 - 10:16

Aby mieć internet LTE trzeba być w jego zasięgu i tego nie gwarantuje Ci żaden telefon, a bardziej to gdzie mieszkasz. Jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na jego zakup? Bez podania szczegółów nie będziemy w stanie pomóc i doradzić.


  • 0

#7 jackwilson

jackwilson
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 sierpień 2022 - 14:40

Myślę, że w tej chwili najnowsza wersja Androida z lepszą pamięcią RAM i pamięcią z telefonem o wysokiej wydajności jest najlepsza do grania w taką grę, a także inne, a także można używać modowych apk, takich jak ten FM WhatsApp Apk ...


  • 0

#8 czuczuk

czuczuk
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 26 sierpień 2022 - 09:10

Ale dlaczego tylko LTE?!



__________________________________
https://otomedi.pl/c...e-sie-geriatra/


  • 0

#9 Samku

Samku
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 listopad 2022 - 08:11

If you are so much interested in this game, you should definitely look at the WhatsApp group links. You will find people with the same interest as you and make the most fun possible by playing together.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych