Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór telefonu do gry Pokemon Go

Pokemon Go

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Arkadio

Arkadio
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 sierpień 2017 - 18:07

Witam wszystkich forumowiczów. Na jednym z forów dowiedziałem się, że do gry w Pokemon Go potrzebuję telefonu z minimum 2 GB RAM. Niestety użytkownicy nie byli zbyt pomocni i nie wskazali mi konkretnego modelu. Mam bardzo ograniczony budżet i poszukuję jak najtańszego urządzenia. Chciałbym się dowiedzieć czy według Was telefon Oukitel C5 nada się do gry Pokemnon GO? Chcę go kupić na aliexpress żeby było taniej albo na geabest - tam kosztuje on około 250 złotych.

Tutaj można poczytać o telefonie:

https://kataloggsm.p...anich-urzadzen/

Jeszcze dodam, że wydajność gry nie musi być najlepsza.Chodzi o to aby była w ogóle grywalna i nie cięła się cały czas. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. Może polecicie jakis inny telefon do 300 zł który uciagnie tę grę ?

• 0

#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 20 sierpień 2017 - 09:04

Napisze jedno - brak LTE. W grze, która wręcz wymaga dobrego połączenia z siecią to trochę nieprzemyślany zakup.

Swoją drogą - ktoś w to jeszcze gra?

• 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Arkadio

Arkadio
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 20 sierpień 2017 - 17:49

Dziękuję za odpowiedź. Czy ktoś w to gra? Ja chcę pograć:) . Będe szukał dalej jakiegoś telefonu. Może ktoś coś poleci?

• 0

#4 Szorstki

Szorstki
  • Użytkownicy
  • 35 postów

Napisano 25 sierpień 2017 - 09:53

TP-Link Neffos C5 z kodem szkola jest za 397 zł https://www.x-kom.pl...-lte-bialy.html

• 0

#5 Kalihali

Kalihali
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 27 wrzesień 2017 - 12:29

LTE jest jedyną opcją, którą można w tej grze używać.

• 0

#6 SerwisKomputerowy

SerwisKomputerowy
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 05 październik 2017 - 10:16

Aby mieć internet LTE trzeba być w jego zasięgu i tego nie gwarantuje Ci żaden telefon, a bardziej to gdzie mieszkasz. Jaki budżet jesteś w stanie przeznaczyć na jego zakup? Bez podania szczegółów nie będziemy w stanie pomóc i doradzić.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych