Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laptop wcale nie czyta karty pamięci

Karta SD nie czyta Laptop nie czyta karty SD Sterowniki

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 hellokinga

hellokinga
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 12:18

Witam. Mam taki problem, że wykonując zdjęcia Sony a58 na moim laptopie acer czasami się one nie wyświetlaja. Dotąd komputer ciągle czytał karty SD normalnie a nagle przestał. Po paru tygodniach zakupiłam adapter i wsyztsko okej. I nagle przestał działać adapter a zaczął działać znów czytnik 😲 i tak w kółko. Jak działa czytnik nie działa adapter itd. Teraz przestał mi całkowicie działać w czytniku i Adapterze wejście na karty SD a reszta działa normalnie np jak na mikro SD. próbowałam aktualizować sterowniki ale karty w ogóle nie ma więc nie mam jak. W naprawie już był ale nic nie pomogło. Komputer mam jakoś od roku. Pora na wymianę? 😮 Dodam że nie mam jak zgrać filmików z karty a są mi bardzo potrzebne. Na innym komputerze nie próbowałam.
  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 14 lipiec 2017 - 16:55

Ten aparat ma możliwość przesyłu zdjęć poprzez USB.

 

Podaj model laptopa.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 hellokinga

hellokinga
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 07:39

Acer E1-530G przepraszam że tak późno, a kablem USB próbowałam już i jakoś mi nie wyszło..
  • 0

#4 hellokinga

hellokinga
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 22 lipiec 2017 - 08:25

Już mam za pomocą USB dziękuję!
  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Karta SD nie czyta, Laptop nie czyta karty SD, Sterowniki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych