Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pozycjonowanie, czy warto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 mozajka

mozajka
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 15:23

Mam sklep internetowy z odzieżą. Coraz bardziej rozważam pozycjonowanie by zwiększać sprzedaż, przeglądam oferty agencji marketingowych jednak jak do tej pory najbardziej podoba mi się ta http://www.midasmedi...ernetowych-www/ ponieważ od razu jest wiadomo jakie etapy prac będą wykonane i co zostanie zrobione. Pytanie jednak czy pozycjonowanie nadal ma sens? Czy są jeszcze inne formy marketingu które w skuteczny sposób może zwiększyć sprzedaż? 

Użytkownik mozajka edytował ten post 13 lipiec 2017 - 15:24

• 0

#2 witekk

witekk
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 07:51

Ma sens nadal, ja korzystam z usług firmy KKM MEDIA - ruch powoli systematycznie rośnie, a co za tym idzie pojawia się więcej zamówień. Oczywiście to nie jedyny kanał gdzie zdobywam ruch, trzeba działać "na wielu frontach".

• 0

#3 svistu

svistu
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 12:02

Na pewno się przyda, ale nie jest to już takie proste jak parę lat temu, bo Google ciągle modyfikuje algorytmy.

• 0

#4 Forexowy

Forexowy
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 17:37

Pozycjonowanie z dnia na dzień się zmienia więc podstawą jest wybrać odpowiednią agencję, która zna się na rzeczy. sklep z odzieżą to dość konkurencyjna branża także na pewno nie będzie łatwo. Ja sam pozycjonuje się w netelita ale oni to bardziej chyba pozycjonowanie lokalne na Częstochowe

• 0

#5 Archix

Archix
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 wrzesień 2017 - 14:35

Warto ale droga usługa, w dodatku janusze biznesu niszczą branże swoimi cenami na kóre się nabierają nieświadomi ludzie.

• 0

#6 Karol26

Karol26
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:10

Jak najbardziej warto, ale nie od byle jakieś firmy, która Cię wykorzysta, oszuka i puści z torbami. Należy przemyśleć ten wybór i dokonać researchu wśród konkurencji,a najlepiej przejrzeć kilka rzeczowych artykułów tematycznych od fachowców, jak http://maniak-techno...seo-w-pigulce/ 

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych