Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ominięcie hasła

hasło

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ktostaki2017

ktostaki2017
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 czerwiec 2017 - 17:24

Mam do Was pytanie. Otóż mój syn zablokował hasłem konto do Windowsa i nie mogę wejśc do systemu i zobaczyć co robi na swoim komputerze, 
a potrzebuję dyskretnie sprawdzić na jakie strony wchodzi. Czy jest jakis sposób by ominąć hasło,  jakieś programy, by przeczytać historię
odwiedzanych stron? zamówiłam program na bezhasla.pl jednak nie wiem czy ten program jest skuteczny. Myślicie, ze spokojnie wystarczy?
Co mi radzicie?
 

  • 0


#2 Omerta

Omerta
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 09:48

Witam,

Z tego co ja się orientuje to można ale je usunąć korzystając z Linuxa i zmienić w folderze systemowym pliki tak żeby mogła się uruchomić konsola, ale o takiej opcji nie słyszałem.


  • 0

#3 tyrrkasz

tyrrkasz
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2017 - 17:32

A czy szukaliście informacji na ten temat w Internecie? Moim zdaniem to jest naprawdę całkiem dobre i ciekawe rozwiązanie ;)


  • 0

#4 Frantic

Frantic
  • Użytkownicy
  • 9 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 11:57

Witam jako serwis komputerowy tarnów preferuje opcje przez cmd założenie nowego uzytkownika z uprawnieniami administratora dzięki czemu można potem dowolnie modyfikować innych użytkowników czyli usunąć im np hasła. W internecie na yt znajdziesz sporą ilość filmików jak krok po kroku wykonać tę czynność powodzenia.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hasło

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych