Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z Internet Download Manager


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 rusofil

rusofil
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 16:07

Witam.

 

Niedawno kupiłam nowy komputer (Asus R752S), a do tego system Win 7 64 bit PRO. Z miejsca uruchomiłam sobie konto Superadmina, by ominąć kontrolę rodzicielską. Na poprzednim kompie (HP Pavilion dv7) z systemem Win 7 Home to konto nie sprawiało mi żadnych problemów. 

Na nowym komputerze zainstalowałam Internet Download Manager, specjalnie po Win 64 bit, ale wywala mi komunikat, że przy przywilejach admina program nie będzie wyłapywał ściągań. W związku z tym mam pytanie: czy da się zrobić wyjątek dla tego programu, by działał bez przywilejów admina? Czy konto superadmina ma wpływ na każdy program bez wyjątku? Przeszukałam polskie i anglojęzyczne fora i nie znalazłam żadnego rozwiązania, które by mi pomogło. Znalazłam już sobie program zastępczy, ale wolałabym wrócić do IDM. Wolałabym także nie musieć przełączać się do konta bez superadmina, by móc cokolwiek ściągnąć. 

 

Jakieś sugestie? 

 

Z góry dzięki. 


  • 0
Jestem problematycznym człowiekiem, który swoimi głupimi pytaniami z kosmosu obrzydza ludziom życie na forach. To takie smutne.


#2 vondes

vondes
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 15 październik 2017 - 15:59

Czy można używać aplikacji mobilnych mobile tracker do rejestrowania informacji w tych systemach?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych