Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zarobić na stronie internetowej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 bojownik

bojownik
  • Użytkownicy
  • 84 postów

Napisano 26 czerwiec 2019 - 07:24

ja mam wlasną firmę transportową, żona sklep kosmetyczny. ona prowadzi tez sklep internetowy i ma program partnerski na nazwa.pl Na zycie starcza a i odlozyc sie da


  • 0


#22 Morni

Morni
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 25 sierpień 2019 - 12:54

Programów jest sporo na których możesz zarabiać:

 

- afiliacyjne (gdzie jest dużo różnych firm, które płacą za sprzedaż online swoich produktów i usług)

- programy partnerskie produktów bankowych (np. ktoś z Twojego bannera, który umieszczasz na stronie wchodzi i zakłada konto bankowe, wtedy dostajesz pieniądze)

- asdsense (jeśli użytkownicy będą chcieli klikać w reklamy i za mocno nie będą używać adblocków ;)

- adquesto (nowość)

 

Warunkiem zarobków jest oczywiście duża ilość odwiedzających.


  • 0

#23 Krisiti90

Krisiti90
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 12:12

Zarabiać można na różnych rzeczach jak widać, trzeba mieć tylko głowę na karku i czasem jakieś nieszablonowe pomysły. Jak ktoś chce to będzie w stanie sporo zarobić na dobrym pomyśle. Zobaczcie sobie tak strony z ofertami pracy, może akurat uda się wam coś ciekawego dla siebie znaleźć w internecie.


  • 0

#24 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 15 marzec 2022 - 17:38

A to pewnie są już na to odpowiednie sposoby, ja się znam na takich rzeczach. Jeśli chodzi o zarabianie to dobra praca to podstawa i jak chcecie więcej zarabiać to polecam w pierwszej kolejności porozglądać się właśnie za pracą. Raczej szukamy pracy w pobliżu. Mnie dlatego też interesuje praca pomorskie.


  • 0

#25 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 188 postów

Napisano 31 lipiec 2023 - 07:23

Praca w Holandii z zakwaterowaniem to jak najbardziej bardzo dobra opcja dla tych, którzy marzą o zagranicznej karierze lub po prostu chcą wyjechać do pracy za granicę, aby skutecznie poprawić swoją sytuację finansową. Wybierz najlepsze oferty na FachPraca i rozpocznij nową przygodę za granicą, tym bardziej że stale się coś konkretnego pojawia z różnych branż, a szczególnie na fachowców budowlanych zapotrzebowanie jest naprawdę znaczące. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych