Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak zarobić na stronie internetowej?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 11 maj 2017 - 13:00

Pewnie większość z was coś prowadzi. W jaki sposób najlepiej zarabiacie?

Na jakich konkretnie działaniach? Programach partnerskich?

W jakiej branży działacie? Czy wystarcza Wam to na życie?


  • 0


#2 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 11 maj 2017 - 17:50

Ja działam przede wszystkim w finansach i turystyce - właśnie pod te tematyki prowadzę serwisy i na nich najlepiej wychodzę. Jakie programy są najbardziej godne uwagi? Głównie działam na programach Awin. Możesz bardziej kojarzyć jako stary Zanox. To taka platforma, gdzie masz programy partnerskie różnych firm w jednym portalu. Według moich doświadczeń najlepiej sprzedają się promocje i znane marki. Jeśli masz popularny serwis i zbierasz wiele leadów, to na spokojnie możesz się z tego utrzymywać.


  • 0

#3 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 12 maj 2017 - 12:58

Nazwę Zanox znam, ale o Awin nic nie słyszałem. Na Zanoxie to nawet w czymś działałem, ale już nie pamietam z jakimi wynikami. 

Spoko, wrócę do systemu. Patrzyłem po firmach, jakie mają i trochę ciekawych marek jest. A powiedz mi - teraz można zarabiać jest na samych przekierowaniach? Czy płacą wyłącznie za sprzedaż? 


  • 0

#4 nat867

nat867
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 22 maj 2017 - 14:16

Ja dopiero niedawno zaczęłam prowadzić stronę i chciałabym umieszczać reklamy związane z modą. Czy możecie mi powiedzieć do jakiej sieci najlepiej się zgłsoić? Czytałam o Awin dobre opinie. Myślicie że znajdę tam programy dla siebie?


  • 0

#5 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 22 maj 2017 - 15:12

Przecież dokładnie o tym jest dyskusja, więc nie bardzo rozumiem sens twojego pytania?

Sam musisz sobie dopasować odpowiednie rozwiązania i programy pod siebie.

Nikt ci nie powie z góry, że na danym programie, będziecie z góry bardzo dużo zarabiali.

Bo nie ma tak. Testujesz i wtedy możesz coś na ten temat powiedzieć. 


  • 0

#6 WalterWhite

WalterWhite
  • Użytkownicy
  • 127 postów

Napisano 25 maj 2017 - 10:48

Żeby zarobić na samych reklamach za pomocą strony internetowej, trzeba mieć na niej naprawdę ogromny ruch. Jeśli stronę regularnie odwiedza maksymalnie kilkadziesiąt osób, to raczej nie ma co liczyć na dobry zarobek. Trzba więc wbić się w ciekawą tematykę, która byłaby w stanie przyciągnąć użytkowników i zadbać, by strona wyglądała identycznie na dosłownie wszystkich urządzeniach, od komputerów, aż po smartfony. Warto jest więc skierować się o pomoc choćby do  by możliwe było przygotowanie strony, która responsywnie działałaby na różnych rodzajach urządzeń elektronicznych. Nie ma co też stawiać na same reklamy, lepiej przobrazić dobrze prospreującą stronę www, w coś, co może przynieść ogromne zyski. 8)


  • 0

#7 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 09:58

Nie do końca prawda, że musi być ogromny - bardziej konkretny i nie przypadkowy.

Bo jeśli masz np. 1000 unikalnych odwiedzin dziennie w turystyce, to możesz z tego wyciągać naprawdę fajną kasę.

Działam od niedawna w programach Awin. Np. z Travelplanet już mam całkiem niezłe leady.

Ale tutaj duże znaczenie ma również sezoność.


  • 0

#8 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 03 czerwiec 2017 - 08:37

Nikt za ciebie nie sprawdzi programów Awin, sam musisz testować, brać pod uwagę różne ustawienia strony i nie tylko. Dopiero z czasem dochodzi się do pewnych wniosków. Na pewno nie jest tak, że od razu strony będą generowały jakieś mega dochody, nawet mimo ruchu. Do wniosków sam dojdziesz. 


  • 0

#9 nat867

nat867
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 czerwiec 2017 - 09:44

A czy Awin jakoś się różni od Zanox? Czy ich panel poza tym że jest bardziej czytelny to oferuje jakieś lepsze rozwiązania?


  • 0

#10 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 12:48

Nie powiem ci wiele konkretów, bo Zanoxa znałem, ale to było dawno temu. Skoro jednak go specjalnie nie pamiętam, to oznacza, że system niczym specjalnym mi nie podpadł. Co do panelu Awina - nie mam uwag. Swobodnie się korzysta, jest domyślny, funkcjonalny, nie mamy żadnych problemów.


  • 0

#11 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 05 lipiec 2017 - 18:08

Kiedy Zanox zmienił sie w Awin, pozmieniali mocno system od wewnątrz. W końcu całość zaczęła być na czasie, wyglądało to zdecydowanie korzystniej. Łatwiej się tym wszystko operuje, dociera w poszczególne miejsca. Jeśli widziałaś np. system Tradedoublera to wiesz, jak dramatycznie niefunkcjonalny może być tego typu system. Zero domyślności. Ale w innych systemach jest podobnie. 


  • 0

#12 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 08:14

Przez ten miesiąc zauważyłem wiele plusów systemu w stosunku do innych - szczególnie pod względem programów, jakie się tam pojawiają.

Bo większość faktycznie mają na wyłączność - Wezyr, TUI, ogólnie bardzo dużo mają ciekawych programów z tematyki turystycznej.

Podoba mi się to. Sporo pojawia się również z finansów. Na razie trudno mówić o wielkich zyskach, ale wiem, że one na bank przyjdą.

Pracuję nad tym ;-)


  • 0

#13 Laleczka

Laleczka
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 07 wrzesień 2017 - 17:29

I jak ci idzie? Jak z kasą? Wyciągasz jakieś zarobki ze swoich stron? 
Optymalizujesz działania? 

  • 0

#14 kastan

kastan
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:02

Wyniki mam coraz lepsze, ale najważniejsze, że po prostu w końcu widać jakieś efekty mojej pracy.

Nie jest łatwo zarabiać na stronach, bo jednak ktoś musi kliknąć i dokonać zakupu.

Programów z płatnością za sam klik jest bardzo mało. Nie chcę na razie pisać o liczbach.

Dla mnie najważniejsze, że  w końcu coś zaczyna się dziać.


  • 0

#15 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 07:25

Ewentualnie adwords:

http://wojciechwesol...o-jest-adwords/

 

Umieszczasz takie reklamy na swojej stronie www. I jeśli wchodzą w nie osoby to mozęsz zarobić dobre pieniadze. Jesli nie masz opcji reklamy sponsorowanej to będzie to najlepsze rozwiazanie. I jak możesz sobie zobaczyć korzysta z tego bardzo wiele osób.

 

Jeśli boisz się,ze ktoś będzie miał ad blocka to mozesz zablokować treści na swojej stronie jeśli tego nie wyłączy ;) 


  • 0

#16 parabolistyk

parabolistyk
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 06 luty 2018 - 12:09

Google AdSense. Sprawdzone od lat i od pewnej firmy. Może kokosów z tego nie ma ale jest to stabilna sprawa.


  • 0

#17 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 23:00

Musi przede wszystkim być odpowiednio do tego przygotowana. Jeśli poszukiwałbyś firmy, która mogłaby ją dla Ciebie wykonać, skontaktuj się z https://www.hauerpower.com/ - ma ogromne doświadczenie w projektowaniu i kodowaniu stron oraz sklepów internetowych, o czym może świadczyć jej portfolio. 


  • 0

#18 Ajlar

Ajlar
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 12:39

A co sadzicie o opcji, jaka maja niektore firmy hostingowe - mam na mysli hosting reseller? To tez opcja do zarobku, w sumie do pasywnego nawet, prawda? Spojrzcie np na ta oferte: https://jchost.pl/hosting-reseller/

 

Wg mnie moze byc to dobra opcja na zarobek dodatkowy. Moze ktos z Was korzystal z takiego rozwiazania?


  • 0

#19 parabolistyk

parabolistyk
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 22 luty 2019 - 20:17

Na resellerach bardzo ciężko zarobić jeśli nie posiadasz odpowiedniej bazy klientów (np oferując hosting jako dodatkową usługę do usług podstawowych jak tworzenie stron, reklama itp).


  • 0

#20 jenek

jenek
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:22

Baza klientów to podstawa, ale upór i systematyczna praca daje efekty. Ostatnio przeniosłem hosting na https://az.pl/hostin...nies-hosting/  i teraz będzie się działo.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych