Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak możliwości ustawienia właściwej rozdzielczości


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Libera

Libera
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 18:48

Cześć

Kilka dni temu miałem małą modernizację komputera, zmieniałem tylko ramy procesor i płytę główną, jednocześnie przy tym wszystkim zdecydowałem się na format dysku tak więc windows itp wszystko jest na świeżo

 

Posiadam monitor IIYAMA ProLite XB2779QS jest to monitor 27calowy, o max rozdzielczości 2560x1440, jednak nie wiedzieć dlaczego mimo zainstalowanych wszystkich sterowników od karty ( próbowałem już zarówno te zwykłe jak i z bety ) + zmianie sterowników w menadżerze urządzeń ( pisałem o nie z prośbą do supportu iiyamy ) monitor cały czas ma dostępne te same rozdzielczości , wygląda na to, że zmiana sterowników/profilu monitora w windowsie w ogóle nie ma przełożenia na wyświetlane rozdzielczości, z początku myślałem, że wynika to z tego, że stery nie miały cyfrowego certyfikatu jednak udało mi się obejść ten problem...czy ktokolwiek z was ma pomysł co może być przyczyną moich utrapień?

 

Pozdrawiam

Wiktor.

 

Rozdzielczości które są teraz dla mnie dostępne to 2048x1152 ( zalecana ) i potem 1920x1080 w dół


  • 0


#2 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 19 kwiecień 2017 - 00:46

Na 100% problem ze sterownikami, pominąłeś na pewno coś 


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation

#3 Libera

Libera
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 04:33

może ktoś w takim razie polecić jakiś sprawdzony program, który za mnie pobierze te wszystkie stery?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych