Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pożyczki w lombardzie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 35betsuro

35betsuro
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaBaltimore

Napisano 11 kwiecień 2017 - 15:01

Czy ktoś z Was korzystał? Przyznam szczerze, że ostatnio z kasą u mnie krucho, a szykuje mi się wesele, na które po prostu muszę iść i dlatego pomyślałam o małej pożyczce.


  • 0


#2 Pacynka

Pacynka
  • Użytkownicy
  • 11 postów

Napisano 13 kwiecień 2017 - 11:58

Miałem koleżankę co wiele razy brała taką pożyczke nie wyszło jej to za dobrze


  • 0

#3 Ala1980

Ala1980
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2017 - 06:52

Nie polecam się w to bawić. Sami oszuści.


  • 0

#4 niezlaagentka

niezlaagentka
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 10:14

Nie polecam się w to bawić. Sami oszuści.

 

a nie masz możliwości pożyczyć od rodziny czy znajomych. zawsze to pewniej


  • 0

Inteligencja jest jak nogi: masz za dużo, to się potkniesz.


#5 goska1919aa

goska1919aa
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 maj 2017 - 14:44

Przykro mi, ale ja się kompletnie na tym nie znam...


  • 0

#6 Dombek

Dombek
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2017 - 13:26

nie wiem nigdy mnie tam nie kupisło nic zastawiać;) może lepiej u rodziny pożyczyć?


  • 0

#7 gotuus09

gotuus09
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 23 maj 2017 - 11:54

niestety nie;) a może to i lepiej


  • 0

#8 tert

tert
  • Użytkownicy
  • 319 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 08:45

A daj sobie spokój z pożyczkami w lombardzie... Chcesz się zadłużyć to pozyczaj Moim zdaniem jednak nie ma to najmniejszego sensu ponieważ można wpaść w spore długi....  No i stracisz to co zastawiłeś.A zwylke ma to o wiele większa wartość niż pożyczone pieniądze.

 

Porównaj sobie kredyty w bankach. Na przykład tutaj:

http://www.kredyty-gotowkowe.net/

 

Kredyt taki będzie miał o wiele niższe oprocentowanie niż pożyczka w lombardize czy innej firmie chwilówkowej. 


  • 0

#9 jenek

jenek
  • Użytkownicy
  • 19 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 20:02

Lombardy to lichwa. Można bez problemu dostać pożyczkę w normalnym banku i to na korzystnych warunkach. Wziąłem pożyczkę w baku Raiffeisen z zerowym oprocentowaniem rozłożoną na 24 raty. Jedyny koszt to 2,99% prowizji dla banku. Jeśli ktoś powie, że to zły biznes to niech wskaże lepszy.


  • 0

#10 dado

dado
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 03 październik 2017 - 19:25

O, fajnie ;) Bardzo przydatne informacje :) Z całą pewnością z nich skorzystam ;)


  • 0

#11 modnica

modnica
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 26 październik 2017 - 11:23

No cóż... Moim zdaniem zaciąganie kolejnych pożyczek, kredytów czy chwilówek na spłatę obecnych zobowiązań to raczej zdecydowanie gruba przesada i po prostu nierozważne zachowanie. Przez tego typu rzeczy wplątujemy się w pętlę długów, z której wyjść jest coraz ciężej wraz z każdym kolejnym zobowiązaniem... Warto więc naprawdę bardzo poważnie przemyśleć inne rozwiązania. Co ciekawe, ostatnio pojwiło się kilka nowych wyjść z trudnej sytuacji finansowej :)

 

Ostatnio na przykład słyszałem o tak zwanej transgranicznej upadłości konsumenckiej. Więcej szczegółów na ten niezwykle ciekawy temat znaleźć można na przykład tutaj http://pokonajdlugi.pl/ Moim zdaniem jest to naprawdę dobre rozwiązanie, które umożliwia nowy start. Trzeba tylko naprawdę dobrze sobie to wszystko przemyśleć i wyciągnąć wnioski, żeby po oddłużeniu nie wplątać się znów w taką samą sytuację. Wystarczy, że osoba zadłużona przyzna przed sądem, że nie jest w stanie spłacić swoich zobowiązań i można naprawdę się od tego wszystkiego uwolnić :)


  • 0

#12 irk39

irk39
  • Użytkownicy
  • 310 postów

Napisano 31 październik 2017 - 10:40

Można sie nad tym zastanowić jednak weźcie pod uwagę fakt,że :

 

lombardy zaniżają zawsze wartośc rzeczy, którą się zastawia

mają bardzo wysokie oprocentowanie

 

Jakiś czas temu interesowałem się tematem i niektóre firmy prywatne udzielające pożyczek mają tak dobre oferty pierwszej darmowej pożyczki, ze nie wiem czy jest sens wybierac się do lombardu . Zerknijcie sobie tutaj:

www.moneyman.pl

Mozna tam pożyczyć do 1500 zł na 60 dni. 


  • 0

#13 marchewkaa

marchewkaa
  • Użytkownicy
  • 47 postów

Napisano 19 listopad 2017 - 19:51

Zgodze sie z tym w 100%.


  • 0

#14 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 13:32

Nie korzystaj z lombardów... Jeśli zależy Ci na zaciągnięcie pożyczki, a nie masz przy tym zdolności kredytowej, skorzystaj z portalu internetowego https://concash.pl/ który pośredniczy pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami (można znaleźć na nim kalkulator, umożliwiający oszacowanie kosztów pożyczki prywatnej).


  • 0

#15 safriduo

safriduo
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 29 sierpień 2018 - 22:16

A znacie pożyczki prywatne? Jak ktoś nie zna to warto poczytać https://www.pozyczki...yczki-prywatne/ Bardzo fajny serwis z dużą ilością informacji, opinii oraz pomoc osobom zadłużonym w wyjściu z długów. 


  • 0

#16 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 919 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 20:17

Według mnie dużo lepiej jest skorzystać z pożyczki online lub chwilówki niż oddawać jakieś rzeczy w lombardzie. Ważne jednak jest by decydując się na takie rozwiązanie posiadać odpowiednią wiedzę w zakresie finansów, dlatego chciałam Wam dzisiaj polecić blog finansowy https://gdziekokosy.net/ . Znalazłam go jakiś czas temu i według mnie jest bardzo pomocny przy tej tematyce. Mam nadzieję, że się zainteresujecie tematem, bo finanse otaczają nas w dzisiejszych czasach na każdym kroku ;) 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych