Skocz do zawartości


Zdjęcie

co zamiast kasperskiego?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 nuki

nuki
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 29 marzec 2017 - 11:03

jakie polecacie antywirusy?? Miałam kasperskiego i nortona i obydwa mnie denerwowały, jeden przez trudną obsługę drugi przez to że wszystko jak leci blokował i często mialam problem z instalowaniem programów


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 29 marzec 2017 - 16:57

Avast + Malwarebytes w razie konieczności. Lepszej kombinacji nie ma.


  • 1
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 FxJ

FxJ
  • Moderatorzy
  • 171 postów
  • Lokalizacjaok

Napisano 29 marzec 2017 - 18:25

Ja wolę Norton + Malwarebytes ;)


  • 0
pcfoster twoja strefa high-endu / FB Fanpage
Workstation

#4 vesic

vesic
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 13:35

Ja używam od roku Arcabit i jeszcze nic "groźnego" się nie dostało, wiec mogę polecić :)


  • 0

#5 milkman

milkman
  • Użytkownicy
  • 10 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 21:40

ja mam g datę, nie robi fałszywych alarmów i jest prosty w obsłudze, skoro nawet moi rodzice to potrafią ogarnąć to każdy potrafi ;) zawsze możesz sobie wersję próbną zainstalować


  • 0

#6 kont

kont
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 20:38

A co się sprawdzi w firmie? Czy warto inwestować w te deydkowane antywirusy dla biznesu?


  • 0

#7 nuki

nuki
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 28 czerwiec 2017 - 16:46

gdata wypróbowany i już nawet pelna wersja zakupiona, w końcu jakoś można coś szybko poustawiać, nie trzeba się główić pól godziny żeby coś znaleźć, nic mnie tak nie irytuje jak skomplikowana obsługa


  • 0

#8 Kerites

Kerites
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 07:45

G-data również i u mnie , jesteśmy zadowoleni póki co z użytkowania tego programu, na pewno lepszy niż Kaspersky moim zdaniem :) NO i wysoko w rankingach w tym roku. 


  • 0

#9 mozajka

mozajka
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 17:22

A co się sprawdzi w firmie? Czy warto inwestować w te deydkowane antywirusy dla biznesu?

 

Do firmy musisz mieć program na kupionej licencji, bo darmowe nie są do użytku biznesowego, więc te darmowe raczej odpadają. Też zanim kupisz jakiegoś najlepiej musisz się zastanowić, czy masz w komputerach wrażliwe dane które musisz chronić. Wiadomo, ze jeśli wypłyną może to Twoją firmę kosztować sporo. No i też druga sprawa ile komputerów posiadasz i ile licencji potrzebujesz. 


Użytkownik mozajka edytował ten post 14 wrzesień 2017 - 17:22

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych