Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie na randki?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gyrokus

Gyrokus
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 marzec 2017 - 14:11

Jak w temacie - mam już swoje lata i szukam sprawdzonych metod na podryw. Jakieś randki dla dojrzałych są np. tutaj ale może moglibyście jeszcze coś sprawdzonego polecić?


  • 0

W piłce nożnej jest tak, że gdy ktoś strzela do bramki, to nigdy nie ma pewności czy trafi, czy nie.Pewne jest tylko to że nigdy nie zdobędzie bramki, jeśli nie będzie strzelać.(...)Jeśli nie spróbujesz tylko dlatego, że nie jesteś pewien wyniku, to równie dobrze możesz nie grać



#2 Stark

Stark
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 21 marzec 2017 - 10:13

Sprawdzone metody nie istnieją. Wiem, co mówię.


  • 0

Tu jest bezpiecznie, ciepło jest tu,
Stokrotki polne zaradzą złu.


#3 karina85

karina85
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 05:45

jak nie istnieją do kina, do restauracji, na dancing


  • 0

#4 Drakhtul

Drakhtul
  • Użytkownicy
  • 20 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 12:07

Na dancing, to zabrzmialo co najmniej jakbysmy zyli w latach 70' :P


  • 0

#5 Wajkud

Wajkud
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 14:11

Na dancing, to zabrzmialo co najmniej jakbysmy zyli w latach 70' :P

 

zaproś na sam początek na spacer . apotem zrób jej jakąś niespodziankę;) wymyśl coś


  • 0

Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy.


#6 wilusko

wilusko
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 20 maj 2017 - 16:53

Chyba miejsce nie jest jakoś bardzo istotne, a przynamniej nie najbardziej. Moim zdaniem i z mojego doświadczenia to zbudowany klimat. Albo jakiś zastany, ja pamiętam jak zabrała mnie właściwie dziewczyna na taki wieczór, koncert jazzowy. Niezbyt chciałem isc, wydawało mi się że będą nudy. Chyba to ten był zespół http://triojazz.pl/ Ale tak było fajnie, serio ten klimat gęsty i przyjemnie było. Poza tym wiesz, koncerty i wieczory z muzyką są tez o tyle dobre, że trochę to rozładowujące. Czasami jednak jest skrępowanie, ludzie się wstydzą, nie od razu rozmowa się rozkręca, a muzyka to rozładowuje, można słuchać, można o niej rozmawiać. Moim zdaniem to jest super patent.


  • 0

#7 Baccara

Baccara
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2017 - 12:08

spacer lub kino ;) albo może na bilard? aby aktywnie spędzić razem czas.


  • 0

#8 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 338 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 16:58

To też zależy od dziewczyny z którą idziesz na randkę - jedne lubią kino drugie spacer po parku. Moja akurat najbardziej lubi basen i staram się ją tam czasem zabierać. Trochę mnie to zdziwiło jak przeczytałem na jej profilu na kochaj.pl gdzie się poznaliśmy ale ja też to polubiłem.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych