Skocz do zawartości


Zdjęcie

Toshiba Satellite L100-113 (Model : PSLA3E - 02401GPL)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 SHINGO

SHINGO
  • Użytkownicy
  • 176 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 15:41

Witam, mam taki problem otóż nie mogę zainstalować systemu operacyjnego w tym laptopie.
Dysk oryginalnie miał pojemność 40 GB co z bólem dało się przełożyć na system Windows 7 x86.
Lecz i na nim po restarcie wywalało blue screen.
Zdecydowałem się na zakup klucza oryginalnego do Windows 10 lecz również 32 bitowym ponieważ procek nie obsługuje opcji 64 bit, niestety.
Nie było sensu na tym dysku dalej instalować, itd. a myślałem że po tych blue screenach jest to wina dysku.
Założyłem do niego dysk zwiększony do pojemności 120 GB gdzie pamięć ram zwiększyłem także max do 2 GB tyle ile jest wstanie obsłużyć ta płyta główna w tym modelu laptopa.
Dysk który włożyłem to ssd marki ADATA a model jego to Premier Pro SP900.
Pliki do instalacji systemu Windows 10 wersja build 1607 oczywiście 32 bitowa wypakowywał dosłownie od wczoraj wieczorem do dziś przy próbie instalacji z płyty dvd.
Skończył około godz: 12:45 gdzie u mnie przeważnie lub nawet gdzie indziej robię to w przedziale czasowym nie większym niż 30 minut max.
Po skończeniu i prawie restarcie automatycznym aby dalej instalować system ukazały się 2 takie informacje na pulpicie gdzie dołączam ich fotki aby było wiadomo w czym problem tak sądzę.
Oczywiście dla WAS rzecz jasna bo Ja nie specjalnie jarzę o co biega z tym.
Po analizie proszę o informację w czym tkwi problem i jak ewentualnie będzie można go rozwiązać.
Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.

 

 

 

https://zapodaj.net/...3be24d.jpg.html

 

 

https://zapodaj.net/...dc500e.jpg.html

 

 


  • 0
System operacyjny:
Windows 10 Pro (1607) 64bit
Płyta główna:
Asus 990FX R3.0 Sabertooth Motherboard
Procesor:
AMD FX 8320 Black Edition
Chłodzenie do procka:
Mugen Max SCMGD-1000
Dysk twardy:
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Karta graficzna:
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
Kości ram:
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Nagrywarka Blu Ray :
Pioneer BDR-S09XLT
Zasilacz:
Chieftec: CFT-850G-DF
Karta przechwytująca:
Colossus 2 (model 1581) firmy: Hauppauge



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych