Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzęt agd w kuchni - wszystko jednej marki? Jaką markę polecacie?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 eran1975

eran1975
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaSalem

Napisano 01 luty 2017 - 10:45

Właśnie urządzam kuchnię i tak się zastanawiam, czy jest jakaś moda nakazująca aby sprzęty były jednej marki? Koleżanki uparcie twierdzą, że jeśli tak zrobię to będzie wyglądać bardzo elegancko i prestiżowo... Ale czy prestiż jest najważniejszy? Czy funkcjonalność, wygoda i bezawaryjność? Przy okazji może pochwalcie się swoim sprzętem, chodzi mi konkretnie o lodówkę (wolnostojącą), mikrofalę (do zabudowy), piekarnik (do zabudowy), płytę indukcyjną (do zabudowy) i zmywarkę (do zabudowy). Poradźcie jakich producentów unikać, jakie macie doświadczenia itp. Dotychczas w mojej kuchni królował Electrolux i Whirlpool, złego słowa powiedzieć nie mogę o ich agd, chociaż odkurzacz centralny Electroluxa to jakaś totalna porażka.. W Mediaexpercie pan sprzedawca kiedy oglądałam sprzęty próbował wmówić że najlepsza jest Amica i tylko Amicę mi poleca, nic innego mi nie sprzeda, żebym potem nie klęła na niego i takie tam. To co mówi sprzedawca należy dzielić na dwa, albo mówi prawdę bo jest fajnym sprzedawcą, albo wciska Amicę bo tak ma narzucone odgórnie. Czyli na dwoje babka wróżyła. Mój mąż też jest zdezorientowany, bo jak twierdzi "kiedyś agd robili inżynierowie, a dzisiaj robią księgowi"...


  • 0


#2 elsa

elsa
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 13:27

Nie wiem czy jest moda żeby wszystkie sprzęty były jednej marki, u mnie tak nie będzie bo wymieniam głównie meble, bardzo podobają mi się nowoczesne meble kuchenne grodzisk mazowiecki, zobaczę jak się sprzęty będą prezentowały przy nich, to co z agd nie będzie pasowało najwyżej zmienię w najbliższej przyszłości.


  • 0

#3 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:36

Małe agd kupowałem w sklepie wasserman. Możesz sobie tam zobaczyć, bo mają świetne ceny. Tanio kupisz blender czy opiekacz. Można też licytować, bo mają zakładkę aukcje, gdzie warto codziennie zaglądać. Mnie się już udało kilka razy wylicytować fajny sprzęt.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych