Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z samochodem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 resni1970

resni1970
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaIndianapolis

Napisano 20 styczeń 2017 - 10:40

Hej witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam, jestem nowa na forum, mam takie pytanie otóż jestem właścicielką corsy to fajne małe autko nigdy mnie nie zawiodło na drodze, ale od jakiegoś czasu zauważyłam jakieś ocierania występuje to gdy używam hamulca, dodam że wszystkie płyny eksploatacyjne są okresowo wymieniane, hamulce sprawne, klocki i tarcze w porządku, pojechałam do mechanika a on stwierdził iż trzeba wymienić skrzynię biegów i sprzęgło trochę jestem zdziwiona, nie jestem pewna czy to trafna diagnoza, proszę was o wypowiedź czy ktoś z was miał podobnie i czy rzeczywiście trzeba wymieniać skrzynię i sprzęgło bo to i koszt, z góry dziękuję


  • 0


#2 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 01 kwiecień 2023 - 14:55

Jeżeli wydaje Ci się, że jest to problem z hamulcami to warto się temu dokładniej przyjrzeć, ponieważ układ hamulcowy w złym stanie technicznym może narazić nas na wypadki i zdarzenia drogowe. Jednak to podstawa, aby móc poruszać się bezpiecznie po drodze. Może to być zużycie klocków, tarcz, ale również problem z przewodami hamulcowymi, czy również zaciskami hamulców. Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej m.in jakie są polecane zaciski w przypadku auta Mord Modeno MK3 to zajrzyj tutaj https://incar.pl/baz...ane-modele.html na pewno łatwiej będzie podjąć decyzje korzystając z opinii osób, które już miały okazję je kupić oraz specjalistów. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych