Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czym się kierujecie przy wyborze fachowca?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bikra1975

bikra1975
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaTulsa

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:43

Nie tak dawno udało mi się zalać sąsiadom mieszkanie (w bloku) z tej przyczyny, że pękła rura doprowadzająca wodę. A zawór zamykający dopływ wody do mieszkania, najzwyczajniej w świecie, nie zadziałał. Udało się na szczęście zakręcić zawór doprowadzający wodę do kilku mieszkań. Sąsiedzi nie byli szczęśliwi z tego powodu, tym bardziej, że była to sobota wieczorem i na pogotowie techniczne nie sposób było się dodzwonić. Gdyby nie pomoc znajomego, będącego akurat w domu, hydraulika, długo by jeszcze wody nie było. Ale nie każdy chyba ma znajomego hydraulika. Mam w związku z tym pytanie, jak sobie radzicie w takich awaryjnych sytuacjach i gdzie szukacie pomocy? Oczywiście nikomu nie życzę takich nieszczęść, ale niestety trzeba wziąć pod uwagę, że coś takiego każdemu może się przytrafić. Po czym poznać idealnego fachowca? Czy prosicie go, żeby się wam przedstawił i powiedział, u kogo pracował wcześniej w obawie o gwarancję dobrze wykonanej pracy? Czy może cieszycie się, że się łaskawie zgodził coś naprawić i zabawiacie miłą rozmową, by przypadkiem nie zrezygnował? Czy macie jakiś specjalny klucz, po którym od razu poznajecie czy ktoś jest dobrym fachowcem, a kto partaczem?


  • 0


#2 Slegel

Slegel
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 22:23

Poleceniami...


  • 0

#3 Byun

Byun
  • Użytkownicy
  • 16 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 22:44

Opiniami w internecie lub opiniami znajomych. Przykładowo by wybrać firmę do zrobienia kominków czytałem pełno for budowlanych wiele poleceń ma MIkam skorzystałem i nie zawiodłem się. Jakby ktoś potrzebował to polecam.


  • 0

#4 piotrnach

piotrnach
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 10:21

opiniami innych:)


  • 0

#5 Heniutek

Heniutek
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 19:50

Ja też zazwyczaj szukałem opinii w sieci, teraz jednak stwierdzam, po przeczytaniu artykułu na http://kowalewski.warszawa.pl/, że najlepsi są ci, co sami się za bardzo nie reklamują  i mają odległe terminy - fachowcy mają sporo zamówień a partacze zazwyczaj są od ręki. Tak - fachowcy w ramach działania doraźnego też ratują!


 

  • 0

#6 gotuus09

gotuus09
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 15:16

A czy od ogrodzeń farmerskich jesteście w stanie kogoś polecić? Ja się właśnie zastanawiam czy np. te ogrodzenia farmerskie są ok... Co myślicie?


  • 0

#7 Drewkense

Drewkense
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 18:07

a nikt ze znajomych nie korzystał z ich usług aby ci polecic?? może warto popytać?


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych