Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak urządzić domową bibliotekę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 bikra1975

bikra1975
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaTulsa

Napisano 19 styczeń 2017 - 15:41

Właśnie kupiliśmy dom i chcemy mieć w nim taką spokojną przestrzeń do poczytania, załatwienia rachunków, itp. Przeznaczony pokój jest 3m na 4.5, wysoki sufit na około 3.50m. Na dzisiaj kupiliśmy tylko antyczne krzesło biblioteczne na aukcji i perski dywan. Poza tym mamy zaćmę. Rady na jakieś dobre strony netowe?


  • 0


#2 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 22 listopad 2021 - 17:31

Akurat taki dywan faktycznie w takim pomieszczeniu może sprawdzić się całkiem fajnie. Jeśli chodzi o mnie to ja w ogóle jestem zwolennikiem takich rzeczy. Muszę dodać, że nawet niedawno sam kupowałem dywany łazienkowe ze skelpu https://homecarpets....any-do-lazienki gdyż wiem, że w takim pomieszczeniu one również się przydają.


  • 0

#3 marzzeniusia

marzzeniusia
  • Użytkownicy
  • 8 postów

Napisano 23 listopad 2021 - 10:40

też chciałabym mieć domową biblioteczkę. Mam kilka kolekcji książkowych i dwa regały. Niestety mam mieszkanie więc nie mam osobnego pokoju. Na razie muszę zadowolić się tym co jest. Mam zamiar powiększać zbiory i kupuje teraz nową kolekcję Pratchetta. Mam skromny budżet więc jest bez szaleństw.

Jak nie wiesz co kupić bliskiej osobie to polecam stronę http://niesamowityprezent.pl/ Znajdziesz przykłady wyjątkowych podarunków dla rozmaitych osób. Zebrano wszystko w jednym miejscu. Ta strona to tak na wszelki wypadek jakby trzeba kupić upominek.


  • 0

#4 WalterWhite

WalterWhite
  • Użytkownicy
  • 127 postów

Napisano 30 listopad 2021 - 09:48

Taka biblioteczka to byłaby naprawdę super sprawa. Warto w takim miejscu sprawić sobie biurko https://www.meble.pl/meble/biurka/, aby móc bez problemów i w komfortowych warunkach czytać nasze ulubione książki i nowe pozycje.


  • 0

#5 Krisiti90

Krisiti90
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 10 grudzień 2021 - 18:41

Najważniejsze są oczywiście książki, no ale z tymi nie powinno być przecież chyba problemów. Ja to stale powiększam moją kolekcje, no ale porządnej biblioteki to jeszcze się nie dorobiłam niestety. Teraz u mnie na czasie jest ta autorka nurowska książki. Można znaleźć u niej prześwietne opowiadania i powieści.


  • 0

#6 astalavist

astalavist
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 15 grudzień 2021 - 12:00

Masz dużo gier. Cieszę się, że cię znalazłem. Zawsze będę grał tylko tutaj.


  • 0

#7 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 29 marzec 2022 - 09:31

W sumie samo czytanie książek jest fajną sprawą i muszę przyznać, że bardzo ważne jest to aby wiedzieć również które książki są dla nas dobre. Ja całkiem niedawno natrafiłem na jedną fajną pozycję i muszę przyznać, że książka o nawykach są niezwykle ciekawe i właśnie dlatego warto jest się z nimi zapoznać.


Użytkownik wolski edytował ten post 29 marzec 2022 - 09:31

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych