Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pranie... czemu nie pachnie???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 conmi1970

conmi1970
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaDes Moines

Napisano 17 styczeń 2017 - 12:38

Mam nową pralkę Bosch (ma 8 miesięcy), używam płynów do prania rożnych ( Wirek, z Biedronki nawet polskiego ariela kupiłam) a do płukania płynu Softlan, który zakupiłam w sklepiku z chemia zagraniczną ( Softlan ma kod kredkowy zaczynający się 87) i mimo to moje pranie po wyschnięciu nie pachnie. Płynu do płukania daje 2 nakrętki czasami nawet leje go do oznaczenia max. do szufladki na płyn. Po każdym zakończonym praniu wycieram drzwiczki, gumę, wyciągam szufladkę i "wietrze" pralkę, a raz w miesiącu nastawiam pustą pralkę na wygotowanie.Nie wiem już co mam robić żeby moje panie pachniało płynem, tak jak to u niektórych osób się zdarza, że przejdą ulica i ślicznie pachnie za nimi praniem. Pomóżcie:(((.


  • 0


#2 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 31 grudzień 2021 - 09:16

Może tu być na pewno wiele różnych powodów i myślę, że warto odpowiedzi poszukać gdzieś w Internecie. Ja na pewno mogę każdemu polecić bardzo fajny artykuł https://www.pranie-d...oby-ich-prania/ gdzie opisano i jakie są rodzaje dywanów i jak się je właśnie pierze. Może właśnie poszukaj na takich blogach.


  • 0

#3 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 15 luty 2022 - 22:18

Jak pralka to i też suszarka na pranie. Nie jest to może konieczny zakup, no ale na pewno sporo ułatwi w kwestii prania w domu. Super jest to, że nie trzeba rozwieszać prania, ani też prasować i dla takich rzeczy warto właśnie kupować suszarkę do ubrań. Jak macie miejsce gdzie ją postawić to jak najbardziej polecam.


  • 0

#4 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 05 październik 2023 - 06:04

Jak wiemy, nie wszystkie suszarki nadają się do małych pomieszczeń. Na mojej drodze do znalezienia idealnej suszarki pojawił się ciekawy artykuł https://wroinfo.pl/w...ch-przestrzeni/ który dostarczył mi wiele użytecznych informacji. Szczególnie polecam zwrócić uwagę na recenzje użytkowników.

  • 0

#5 marso1899

marso1899
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 08 październik 2023 - 18:25

Zacznij od czyszczenie pralki. Pewnie masz tam syf straszny.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych