Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows 7 home premium 64 bit - brak funkcji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 nisiaczeQ

nisiaczeQ
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 13 styczeń 2017 - 01:35

Witam.

Mam nadzieję, że uda mnie się tutaj co nieco dowiedzieć. Od jakiegoś czasu pojawiał mi się wir amuleC. Infekował on m.in. firefox`a. Przeskanowanie antywirem poskutkowało tym, że mój        Win 7 przypomina win 95. Dodatkowo - Brak możliwości przywrócenia systemu, Zeżarło wszystkie punkty dostępu, Brak możliwości zainstalowania czegokolwiek. Tak to jest jak się bezmyślnie usuwa trojany.

Załączony plik  win.jpg   118,7 KB   0 Ilość pobrań

 

Czy da się coś z tym zrobić, czy może pozostało mi wyłącznie przeinstalowanie systemu?

 

POzdrawiam,

licząc na wskazówki.

 


  • 0


#2 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 01 luty 2017 - 14:42

Musisz przeinstalować system. najlepiej jeśli zainstalujesz jeszcze raz, ale oryginalnego Windowsa. Całkiem niedrogie Windowsy możesz kupić na klucz-system. Warto postawić na oryginalne oprogramowanie. No i będziesz potrzebował też dobrego antywirusa. W tym sklepie możesz spojrzeć także na G data. Bardzo fajny program.


  • 0

#3 embedim

embedim
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:31

Ja też mam z tym problem...


  • 0

Wszyscy są jakoś zadowoleni ze swoich miejsc, które im wyznaczyło przeznaczenie i łańcuch genów. Wykonują skromnie, co im każe Wielka Entropia. A ja obrażam się na los, na swoje ograniczenie, na Pana Boga. Pragnę czegoś, czego nie mogę. Marzę o tym, czego nie będzie. Tonę w sześćdziesięciu litrach własnej trującej wody, ja, zdefektowany ssak dwunożny.


#4 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 10 marzec 2017 - 09:13

No to w takim razie musisz zainstalować nowego Windowsa, jak kolega wyżej. zobacz sobie w do sklepu kluczsystem-sklep.pl bo widziałam tam oryginalne windowsy. Nie są drogie, więc warto mieć oryginalne oprogramowanie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych