Skocz do zawartości


Zdjęcie

Młynek elektryczny i ... problem. Help!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ronhind1982

ronhind1982
  • Użytkownicy
  • 5 postów
  • LokalizacjaVirginia Beach

Napisano 12 styczeń 2017 - 12:51

Długo szukałam tu na forum miejsca, gdzie mogłabym umieścić mój nietypowy chyba na tym forum post. Dziwne te kobiece fora... miłość, kochanek, seks, zabiegi pielęgnacyjne, ciąża, dzieci... a gdzie tu miejsce na całkiem zwyczajne problemiki? Do rzeczy. Kupiłam młynek elektryczny. Niby proste, a jednak mam z tym problem. Umiałam włożyć baterie - młynek pięknie kręci i świeci. Natomiast za diabła nie wiem jak wsypać pieprz..? No niby cos się ściąga i już... a tu dupa:( Czyżby trzeba było rozkręcić cały mechanizm? To taki prosty młynek jakie bywają w lidlu. Ma toś może? Co trzeba zrobić by wsypać do tego młynka pieprzu? Strasznie mnie złości, że tego nie potrafię. Byłam w dwóch sklepach, bo myślałam, że skoro sprzedają to wiedzą. Gdzie tam!


  • 0


#2 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:23

Najlepiej jesli w ogóle nie będziesz wsypywała do młynka na kawę żadnego pieprzu! Przeciez późniejsza kawa będzie pachniała ci pieprzem i na odwrót. W młynku do kawy powinna byc mielona tylko i wyłącznie kawa, nic więcej. Fajne akcesoria do zaparzania kaw kupowałam na stronie homeandfood.eu Kupiłam też kiedyś właśnie młynek, ale chcę tez kupic kafetierkę.


  • 0

#3 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 12 kwiecień 2022 - 16:39

Ja kiedyś w bardzo podobny sposób mieliłem kawę i później ją parzyłem, ale tak naprawdę od jakiegoś czasu stawiam tylko i wyłącznie na kawę w kapsułkach. Tym bardziej, że bez najmniejszego problemu mogę ją zamówić w https://www.nespress...capsules/vertuo i jestem przekonany, że ten wybór jest wręcz przepyszny.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych