Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdy na windows 8 ''nie działają''


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 20 grudzień 2016 - 18:51

Hej. Może temat w złym dziale ale nie wiem gdzie to zamieścić.

Na komputerze Windows 8 posiadam steama. Problem jest taki,że zainstalowane gry są wyświetlane jako odinstalowane za każdym razem gdy włącze ponownie komputer. Co na to poradzić?

 

Na laptopie starszym jest Windows 7,i nic sie nie odinstalowywuje. 

Czytałem to:

https://support.stea...P-2998&l=polish

ale wszystko jest poprawnie. Jakieś pomysły?


  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.



#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 21 grudzień 2016 - 08:24

Reinstalacja Steam i próbuj ponownie. Może na innej partycji? Dysk twardy jest w pełni sprawny?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 21 grudzień 2016 - 11:26

Reinstal probowalem. Jako ze mam laptopa to tylko dysk C ,bo na D tylko 35gb dostepne. Dysk raczej sprawny.
  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.


#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 21 grudzień 2016 - 18:55

Raczej... Pokaż raport SMART.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 Shady

Shady
  • Użytkownicy
  • 186 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 28 styczeń 2017 - 14:23

Znalazlem rozwiazanie. To nie proble z dyskiem,gdy jestem w grze trzeba klikac shift+tab i w ustawieniach zaznaczyc "zaloguj mnie do aktywnych uzytkownikow po zalogowaniu"
  • 0

Nie jesteś silny​ wtedy gdy idzie​sz ulica w pięci​u i boi się cieb​ie jeden , lecz ​wtedy gdy idzies​z sam i boi się ​ciebie pięciu.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych