Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie działa XP?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamko

Kamko
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 21:55

Witajcie, mam problem z laptopem ASUS F5R. Nie mogę wgrać Xp, działa tylko Linuks. Co to może być??


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 15 grudzień 2016 - 08:24

Rozszyfrowanie Enigmy na pewno było łatwiejsze niż domyślenie się o co chodzi w tym problemie.

Wincyj! Wincyj informacji!


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 Kamko

Kamko
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 16 grudzień 2016 - 22:16

Okej, był wgrany system xp normalnie chodził. Pewnego razu nie chciał się włączyć, potem włączał się po 10minutach, potem wcale, potem włączał. Chciałem wgrać nowy system xp ale już się nie chce wgrać, instaluje się normalnie, potem wyłączam kompa. Następnie włączam i nie chce się wcale właczyć. Linux zainstalował się bez problemu i dział. Xp wywala


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 17 grudzień 2016 - 10:33

Fajna historia, ale jak objawia się to wywalanie?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 Lingerie

Lingerie
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 19:22

Dziwna sprawa...


  • 0

Odchodzenie jest przyjemne i czyste, tylko kiedy zostawia się za sobą coś ważnego, coś, co miało dla nas znaczenie.


#6 dziwnyswiat

dziwnyswiat
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 18:56

Super, dzięki wielkie za informacje :) Przyda mi się to na pewno :)


  • 0

Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło.


#7 Janina

Janina
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 21:07

Ja się w 100 procentach zgadzam z poprzednikiem :)


  • 0

#8 kartofelek

kartofelek
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 15 luty 2017 - 21:14

A masz oryginalne oprogramowanie? Czasami pirackie wersje robią takie różne dziwne dowcipy. Oprogramowanie wcale nie jest takie drogie. Zobacz sobie do sklepu klucz-system i zamów oryginał.


  • 0

#9 embedim

embedim
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:32

Ja też mam z tym kłopot ;/


  • 0

Wszyscy są jakoś zadowoleni ze swoich miejsc, które im wyznaczyło przeznaczenie i łańcuch genów. Wykonują skromnie, co im każe Wielka Entropia. A ja obrażam się na los, na swoje ograniczenie, na Pana Boga. Pragnę czegoś, czego nie mogę. Marzę o tym, czego nie będzie. Tonę w sześćdziesięciu litrach własnej trującej wody, ja, zdefektowany ssak dwunożny.


#10 Marynia11

Marynia11
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 17:04

Mam pytanie, jak ma się jeszcze korzystanie z W XP w 2018r? Chodzi mi o dostępność programów, czy stare, które potrzebują dostępu do Internetu nie zostały już dezaktywowane? Jak dla mnie ten system teraz ma zastosowanie do odpalania bezproblemowo starszych gier. Może ktoś na nim pracuje jeszcze? Programowanie, obróbka zdjęć? Ciekawi mnie jak ten system działa? Do prac biurowych nie gryzie się z nowymi wersjami MS OFFICE? 


  • 0

#11 czuczuk

czuczuk
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 09 sierpień 2022 - 10:42

No nie oszukujmy się, XP to już jest system starszej daty.


__________________________________
https://zdrowypakiet...dipakiet-opinie


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych