Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pojedynie dwóch kart: Galaxy 7900GS vs Palit 8600GTS


  • Zaloguj siÄ™, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 30 wrzesień 2007 - 19:22

Galaxy 7900GS VS Palit 8600GTS

Zapraszam do lektury i komentowania ;)
  • 0
Dołączona grafika


#2 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 01 październik 2007 - 11:13

recka OK :D

widać wyrwaźnie, że GF 7900GS w testach wypada ciutke, a czasem znacznie lepiej :)

więc czemu remis ;) ?
  • 0

#3 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 01 październik 2007 - 16:21

Ponieważ 7900GS nie obsługuje DX10 i SM 4.0, a poza tym to tak jakby porównywać 7600GT z 7900GS ;) Poza tym w testach 7900GS wypada lepiej z powodu zmodyfikowanych taktowań.
  • 0
Dołączona grafika

#4 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 01 październik 2007 - 16:33

tylko, że zapomniałes że ta karta w dx10 to tylko hłyt-markentingowy ^^
  • 0

#5 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 01 październik 2007 - 17:14

Oj nie, nie zapomniałem - wiadomo że w DX10 Crysis będzie ledwie chodził na medium :D może na low ;)

Ale taki jest mój werdykt i kropa :P

[+]

Poza tym chyba nie do końca uważnie przeczytałeś podsumowanie, pozwól, że przytoczę :) :

Ten test tak naprawdę nie mówi jasno, która karta jest lepsza, bo w zasadzie nie ma tutaj zwycięzcy. Obydwie karty są bardzo mocne, wydajne oraz dość tanie (jak na swoje możliwości). Każdy potencjalny nabywca powinien zastanowić się czego tak naprawdę oczekuje od karty graficznej, bo np. do uruchomienia systemu Vista z interfejsem Aero, 8600 wystarczy w zupełności, nawet można by było pokusić się o "pogranie" w coś, natomiast o Aero można zapomnieć na 7900GS, ponieważ nie obsługuje ona DX10. Wiem, że oczekujecie tutaj zakończenia w rodzaju "7900GS rządzi" albo coś takiego w stosunku do 8600GTS, lecz muszę was rozczarować. Moim zdaniem jako człowieka, który miał obydwie te karty przez dość długi czas (prawie miesiąc) u siebie muszę stwierdzić, że jest.... REMIS!


  • 0
Dołączona grafika

#6 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 02 październik 2007 - 10:29

czytqłem czytałem .... jak na dx9 to ok ok ;-)
  • 0

#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 03 październik 2007 - 06:21

Artykuł jakby "na przełaj", miałeś spore pole do popisu, a jedynie wynika z tekstu, że liznąłeś temat. Nalezałoby też wspomnieć jake obaj producenci prezentują modele tych kart na rynku, że są różne czasy dostępów, że 8600GT Sonic + to defakto ta sama karta co GTS, a wiele tańsza. Nie ma też informacji, że 7900 jest coraz mniej dostępna.

Tyle mojego czepiania siÄ™.
  • 0

#8 £akO

£akO
  • Użytkownicy
  • 130 postów

Napisano 03 październik 2007 - 08:54

Informacja o dostępności 7900GS jest zawarta w recenzji.
Nie "tylko liznąłem" tematu, ale nie mam możliwości sprawdzenia kart na 50 grach.. - do tego są potrzebne fundusz na oryginalne gry, wiesz? 8600GT Sonic+ jest sprzedawana jako GTS, co dostałem w informacji od sklepu jak dostałem kartę. Różne czasy dostępu też są opisane (co prawda w podsumowaniu jedynie, ale są...) Poza tym nie zamierzam jak pclab wklejać schematów ze strony producenta, bo są to informacje dla większości użytkowników zbędne, a dla zainteresowanych znane (bo te karty już dość długo są na rynku)
  • 0
Dołączona grafika

#9 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 03 październik 2007 - 09:20

chociaż jedna krytyczna uwaga :mrgreen:

a do mojej nikt sie nie wypowie :-(

może ktoś jednak ?


edit: sorrki amd ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych