Skocz do zawartości


Zdjęcie

videorejestrator do auta

rejestrator kamera

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Konrad33

Konrad33
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 18:23

Co sądzicie o rejestratorach jazdy ? Warto według Was sobie zakupić go do auta ? patrząc na drogach coraz wiecej osób go posiada i w niektórych sytuacjach może okazać się przydatny.


  • 0


#2 Kamko

Kamko
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 21:58

Pewnie, że warto.. tym bardziej, że teraz trochę tego na rynku jest. Jak coś się stanie to masz niezbite dowody w postaci filmu. Ja używam osobiście NAVIGPS od Xblitz i jestem bardzo zadowolony. Obraz nagrywa dobrej jakości, menu intuicyjne... Dla mnie ciekawą opcją w nim jest przypominanie o przerwie w jeździe:P


  • 0

#3 Konrad33

Konrad33
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 19 grudzień 2016 - 18:30

Rzeczywiście jest tego dużo z tego co czytałem to xblitz jest popularny i ma dobre oceny. Kamerka która posiadasz jest w dobrej cenie, a powiedz mi jak jest z jej zasilaniem ma jakąś baterię w sobie czy od razu gaśnie po wyłączeniu zapłonu ? 


  • 0

#4 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:21

Warto mieć taki rejestrator samochodowy. całkiem niedrogi można znaleźć tutaj https://www.wasserman.pl/pl/p/t/5546 W sumie sama zastanawiam się nad jego zakupem, bo miałam kiedyś nieprzyjemna stłuczkę samochodową i żałowałam, że nie mam videorejestratora.


  • 0

#5 Kamko

Kamko
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 18:56

Rzeczywiście jest tego dużo z tego co czytałem to xblitz jest popularny i ma dobre oceny. Kamerka która posiadasz jest w dobrej cenie, a powiedz mi jak jest z jej zasilaniem ma jakąś baterię w sobie czy od razu gaśnie po wyłączeniu zapłonu ?

 

Nie gaśnie po wyłączeniu zapłonu wiec dla mnie też dodatkowa opcja.. Z dodatkowych opcji to również ostrzeganie o zmęczeniu kierowcy lub wyświetla prędkość.. Tak, jak pisałem ja jestem zadowolony.


  • 0

#6 Konrad33

Konrad33
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 21:13

Wybór padł na Xbltza NAVIGPS cena jest w sam raz a będę miał dodatkowo kilka fajnych funkcji w przeciwieństwie do innych kamerek. Wydaje mi się, że jak już kupować to coś na wypasie. Dzięki za pomoc i sugestie w wyborze. 


  • 0

#7 Kamko

Kamko
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 30 grudzień 2016 - 18:58

Moim zdaniem będziesz, zadowolony, zresztą sam się przekonasz:P Tak, jak ja pisałem, mi się sprawuje bez zarzutu, jak coś nagrasz to wrzuć link:P


  • 0

#8 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 01 luty 2017 - 15:13

Fajne są wideorejestratory jazdy. Wiem, że np w USA już wchodzi pomału przepis, że każdy będzie musial sie w niego zaopatrzyć. Ciekawe jak u nas - pewnie też za niedługo wprowadzą. Widziałam takie rejestratory na stronie wasserman.pl  Chyba sama kupię, bo fajnie to miec w razie stłuczki. Widze, że w tym sklepie mają też antyradary i to calkiem niedrogie. Fajnie byłoby zaoszczędzić na mandacie, czy punktach karnych.


  • 0

#9 kartofelek

kartofelek
  • Użytkownicy
  • 14 postów

Napisano 15 luty 2017 - 20:54

Fajne są takie wideo rejestratory. Sam mam i sprawdza się super. Kupiłem sobie taki wideo rejestrator w sklepie wasserman.pl A widziałem też, że mają antyradary noxo, chyba sobie też zamówię!


  • 0

#10 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 21 czerwiec 2017 - 10:31

Wideorejestrator do auta to jak najbardziej przydatna rzecz. Ja odkąd mam swój w samochodzie jestem spokojny. kupiłem go sobie w sklepie wasserman, bo tam był w dobrej cenie. 


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych