Skocz do zawartości


Zdjęcie

Windows Vista Ultimate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 SHINGO

SHINGO
  • Użytkownicy
  • 176 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 07:11

Witam wszyskich i pozdrawiam!!!Otóż mam takie pytanko do WAS co sądzice o systemie operacyjnym Vista Ultimate czy jest on dobry bo od wielu znajomych słyszę że ogółem Vista nie jest jeszcze tak dopracowana jak powinna być.Teraz pracuję na Windows Home Edition ale już mam odpowiedni sprzęt pod Vistę tylko czy będą również mi na tym oprogramowaniu bez żadnego szfanku pracowało oprogramowanie 32 bitowe typu:SHRINK , CloneDVD , NERO 7.10.1.0 , DvdDecrypter wiem system operacyjny jest fajny choć troszkę jeszcze kosztuje no ale u mnie liczy się jakość nie ilość tak niestety nauczono mnie w szkole jak mam kupić coś kiepskiego to wolę dołożyć trochę i mieć już konkret oraz być z tego zadowolony w 100% jeszcze jedno czy jak np.będę chciał w przyszłości zmienić płytę główną a już będę zarejestrowany w Microsofcie to niebędzie z tym problemów jak to miałem w przypadku sprzedania kompa kupiłem troszkę nowszego ale stary system sobie zostawiłem atu kicha niechciał się zainstalować non stop jakieś błędy wychodziły dopiero jak się dowiedziałem że po rejestracji to system operacyjny się do płyty głównej przypisuje boto była wersja oprogramowania OEM ale skąd mogłem wiedzieć nikt nigdy mi niemówił że coś takiego istnieje.Dużo montuję sobie walk na kompie z różnych filmów kawałki do montażu są zgrywane tylko i wyłącznie z płyt dvd ponieważ chodzi mi o jakość wizji jak i foni potem po takim zmontowaniu około 30 minut taki film trwa jak się go na kinie domowym włączy to aż dech zapiera jak z efektami się go ogląda.Proszę o pomoc i konkretne informacje zaco będę wszystkim wdzięczny.POZDRAWIAM!!!!!
  • 0
System operacyjny:
Windows 10 Pro (1607) 64bit
Płyta główna:
Asus 990FX R3.0 Sabertooth Motherboard
Procesor:
AMD FX 8320 Black Edition
Chłodzenie do procka:
Mugen Max SCMGD-1000
Dysk twardy:
Samsung 850 Pro (SSD 512 GB)
Karta graficzna:
Asus GTX 960 Strix 2 GB DDR5
Kości ram:
G.Skill DDR3 2133 MHz 4x8 GB
Nagrywarka Blu Ray :
Pioneer BDR-S09XLT
Zasilacz:
Chieftec: CFT-850G-DF
Karta przechwytująca:
Colossus 2 (model 1581) firmy: Hauppauge


#2 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 28 wrzesień 2007 - 14:57

witam

SHIGO

twoi koledzy dobrze Ci mówią ! w obecnej sytuacji pozostań przy systemie który posiadasz! moim skromnym zdaniem nie potrzebujesz do szczęścia Visty ;-)

no chyba, że chcesz mieć problemy typu nie kompatybilne sterowniki do tego czy tamtego itp.

dopóki nie wyjdzie oficjalnie sp1 do visty to nie ma sensu tym sobie zajmować głowy . zobaczy ze szanowani producenci komputerów wywalczyli o "ciche" pozwolenie na powrót Visty do systemu xp jeśli klient sobie tak zażyczy bez (tzw. dodatkowych kosztów)
to tylko pokazuje jaka Vista jest wspinała

Pozdro!

mimo zaistniałego problemu z płytą-system pozostań przy HE ew. porf ;-)
  • 0

#3 ludzik50

ludzik50
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 29 wrzesień 2007 - 20:52

ja tak tylko od siebie dodam że z xp była dokładnie taka sama sytuacja...jak wyszedł xp-ek to mało kto miał pochlebne opinie o nim ale przypomnę że winne były właśnie sterowniki...vista jest nowym systemem i jak zainstaluję go (ponownie) za rok to z pewnością będziecie inaczej o nim mówić ...ale póki co oczywiście xp
  • 0

#4 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 02 październik 2007 - 10:37

wiem wiem :-]

też mi sie przypomina...każdy zachwalał albo win 2k albo win 98 se + łatki.

to wszytko zalezy jak bardzo postarają sie poroducenci ;-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych