Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pliki o rozszerzeniu X

#plik X #programygraficzne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mniamnusny

Mniamnusny
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 18:43

Witam, chicałbym się dowiedzieć za pomocą jakiego programu mogę modyfikować pliki o rozszerzeniu X i formacie Text File; chciałbym żeby ten program był darmowy, pozdrawiam

• 0

#2 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2519 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 20:32

Każdy plik tekstowy możesz otworzyć notatnikiem. Oprócz tego, masz Wordpada, LibreOffice, Worda, Notepad++. Do wyboru, do koloru. Rozszerzenie nie gra roli.

• 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#3 Mniamnusny

Mniamnusny
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 20:50

Każdy plik tekstowy możesz otworzyć notatnikiem. Oprócz tego, masz Wordpada, LibreOffice, Worda, Notepad++. Do wyboru, do koloru. Rozszerzenie nie gra roli.

A to jest rozszerzenie tekstowe? Myślałem, że jest to postać 3D (jest to część gry). Na internecie znalazłem właśnie, że jest to obiekt 3D i chciałbym go zmodyfikować...

• 0

#4 Mniamnusny

Mniamnusny
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 20:54

A to jest rozszerzenie tekstowe? Myślałem, że jest to postać 3D (jest to część gry). Na internecie znalazłem właśnie, że jest to obiekt 3D i chciałbym go zmodyfikować...

W sensie wygodnie zmodyfikować, przerobić np twarz, dorobić coś itp

• 0

#5 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 1950 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 04 listopad 2016 - 09:59

https://en.wikipedia.org/wiki/.x

Taki plik na pewno możesz podejrzeć. Nie wiem natomiast czy edycja będzie tak łatwa jak byś sobie to wyobrażał i czy w ogóle możliwa.

• 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#6 mw_1975

mw_1975
  • Użytkownicy
  • 2519 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 23:04

Witam, chicałbym się dowiedzieć za pomocą jakiego programu mogę modyfikować pliki o rozszerzeniu X i formacie Text File; chciałbym żeby ten program był darmowy, pozdrawiam

Napisałeś, że chodzi o typ Text File. Wcale nie musi mieć rozszerzenia .txt. Czasami do programów dołacza się pliki read.ME, as to pliki tekstowe. Pdobnie, pliki .INF to tez zwykłe tekstówki. Do edycji obiektów 3D prawie na pewno trzeba czegos takiego jak blender albo Adobe Photoshop, czyli aplikacji do obróbki 3D. Do tego, potrzebny będzie być moze jakiś konwerter. Weź przejrzyj ten temat na forum. Może tam znajdziesz odpowiedź.

• 0
AMD Phenom II 955
Pentagram Karakorum HP-120 AlCu + Arctic Cooling AF1225L
4 GB DDR3 1600 MHz
Było Asus Radeon HD 6950 DCU II, jest XFX 7850 z AC Mono - czego się nie robi dla tej ciszy!
SilentiumPC Deus G1 600W

#7 Lingerie

Lingerie
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 19:22

Dziwny jest taki plik...

• 0

Odchodzenie jest przyjemne i czyste, tylko kiedy zostawia się za sobą coś ważnego, coś, co miało dla nas znaczenie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych