Skocz do zawartości


Zdjęcie

Program do monitoringu kompa

śledzenie monitoring

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 chomas69

chomas69
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 18:58

Witam, mam pewien delikatny problem... Potrzebuje jakiegos programu do tego, aby sledzic co moja dziewczyna robi na moim lapku podczas mojej nieobecnosci w domu. Jestem z nia juz dosc dlugo, podczas tego zwiazku zawiodla mnie juz kilka razy i za kazdym razem mialo to zwiazek z poznanymi przez nia facetami w League Of Legends. Za kazdym razem udawalo mi sie to odkryc, bo ze swoimi pogaduszkami przenosila sie na telefon lub facebooka, ale teraz po ostatnim incydencie (po ktorym dostala ostatnia szanse) wydaje mi sie, ze mogla zrobic sie po prostu bardziej ostrozna i te znajomosci utrzymuje tylko w LoLu, do ktorego nie mam dostepu (nie znam jej hasla do konta i od jakiegos czasu nie gra w niego przy mnie), i podejrzewam, ze znowu cos odwala. Przydalby mi sie jakis program (niewidoczny, dzialajacy sobie w tle), ktory po prostu dalby mi wglad w jej rozmowy na chacie... Moze cos sledzacego wciskane znaki na klawiaturze lub cos do nagrywania video? 
Mam nadzieje, ze ktos znajdzie sposob, aby mi pomoc, licze na Was :P


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 03 listopad 2016 - 10:21

Nie kojarzę aby był program logujący co ktoś pisze na klawiaturze. Wiem, że dobry programista jest w stanie coś takiego napisać (albo może już zostało napisane) ale pewnie nie będzie to tania rzecz.

 

Co do wideo to jest mnóstwo programów nagrywających ekran. Kwestia taka czy użytkownik się zorientuje, że coś takiego się odbywa.

Np. program Screenpresso potrafi nagrywać gry pełnoekranowe. Oczywiście pierw musisz go włączyć, rozpocząć i najlepiej ukryć ikonkę programu z paska na dole. Miej na uwadze jednak to, że po kilku godzinach ciągłego nagrywania taki plik może mieć bardzo dużą wagę.

 

Poza tym nie chciałbym się wtrącać i rozpętać burzy... Skoro nie tolerujesz jej zachowania i nie ufasz jej to może lepiej się rozstać?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 chomas69

chomas69
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 15:50

A cos takiego jak keylogger czy cos? Program koniecznie musi dzialac w tle, nie wylaczac sie podczas wygaszania lapka itd i musi pozostac dla niej niewidoczny... Taki program rejestrujacy video bylby raczej mniej skuteczny od takiego keyloggera, bo zeby znalezc cokolwiek musialbym przejrzec kilka h filmu, plik wazylby nie wiadomo ile a do tego zapewne nie dawalby mi gwarancji, ze bedzie dzialal calkowicie w tle i niewidocznie ;/

 

Myslalem o rozstaniu i mialem to zrobic, ale postanowilem, ze dam jej ostatnia szanse i po prostu chce sie upewnic, ze wlasnie jej nie marnuje.


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 03 listopad 2016 - 18:07

Nie używałem nigdy Keyloggera i nie znam nikogo kto używał. Nie mogę więc potwierdzić, że będzie współpracował z grą pełnoekranową. Możesz sam wypróbować.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 chomas69

chomas69
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 22:23

Myslalem, ze to bez roznicy. Ze chodzi tylko o wciskanie znakow na klawiaturze, ale skoro tak to musze to najpierw wyprobowac... Myslalem tez o jakims programie, ktory robilby screeny automatycznie co jakis odstep czasu. A moze Ty masz jakis pomysl, ktory moglby mi pomoc? Bylbym wdzieczny ;D


  • 0

#6 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 04 listopad 2016 - 09:54

W googlach znajdziesz takie programy. Wpisz "automatic screenshots". Nie używałem żadnego z nich, kwestia przetestowania.

 

Myślałem o tym, że może gra zbiera gdzieś logi z rozmów. Z tego co jednak szukałem chyba nie ma możliwości podejrzenia tego . Taką możliwość mają tylko administratorzy gry.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#7 chomas69

chomas69
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 07 listopad 2016 - 07:52

W takim razie bede musial sprawdzic w najblizszy dzien i kiedy nie bedzie jej w domu.

A ja trafilem gdzies na informacje, ze od jakiegos niedlugiego czasu pojawilo sie archiwum czatu w LoLu, ktore przechowuje przez 10 dni ostatnie 100 wiadomosci z graczem, i jezeli to prawda to wystarczyloby samo haslo do jej konta w lolu... Nie znam go, podejrzane byloby ja o to pytac, wiec chyba jedyny sposob, zeby je poznac to wlasnie ten keylogger.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych