Skocz do zawartości


Zdjęcie

Router TL-WR542G


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zostad14

zostad14
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 wrzesień 2007 - 11:24

Witam.Kupiłam w/w router,aby dołączyć Laptopa do kompa stacjonalnego bezprzewodowo i mieć też internet.Instrukcja jest w jęz angielskim(ja angielskiego nie umię)i mam problem z konfiguracją-próbowałam skonfigurować router(kable były podpięte dobrze),ale nic z tego nie wyszło.Na stacjonalnym nie było internetu,a diody w routerze migały.Jeżeli możliwe to niech mi ktoś pomoże,ale tak po chłopsku,bo nie jestem zorientowana w tym temacie.Instrukcja w języku angielskim jest na stronie http;www.tp-link.com.
Pozdrawiam
  • 0


#2 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 21 wrzesień 2007 - 12:20

wystarczy torche chęci ;-)

http://www.atel.com....i_v_1_1_www.pdf czy tak trudno znaleść manual ?
  • 0

#3 zostad14

zostad14
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 wrzesień 2007 - 12:43

Szukałam na goglach,ale nic takiego nie znalazłam.Bardzo dziękuję za szybką pomoc.
Pozdrawiam
  • 0

#4 kiaad

kiaad
  • Użytkownicy
  • 190 postów

Napisano 21 wrzesień 2007 - 15:29

Szukałam na goglach,ale nic takiego nie znalazłam.Bardzo dziękuję za szybką pomoc.
Pozdrawiam

spoko ;)

pozatym ja to znalzłem w gugle :mrgreen:

ps. all sie wyjaśniło ? czy nadal jakiś problem ?
  • 0

#5 zostad14

zostad14
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 21 wrzesień 2007 - 23:37

Jest jeszcze problem,bo nie mogę skonfigurować routera.Gdy ustawię protokół TCP/IP ręcznie i powpisuję jak na instrukcji to nie mogę go zobaczyć.Wpisuję Start-Uruchom i wpisuję komendę ping.192.168.1.1,jak pisze w instrukcji powinno pokazać się okno z parametrami,a u mnie tego nie ma,bo okienko zaraz znika.Nie wiem czy dobre mam kable,bo powinny być chyba kable sieciowe proste(tak podpowiedział mi jeden facet)Ja mam podłączony modem z routerem za pomocą kabla od modemu do komputera(modem i kabel dostarczyli z kablówki),a modem z komputerem za pomocą kabla kupionego na Allegro(miał to być kabel sieciowy prosty)To na razie wszystko.
Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych