Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ultrapanoramiczny monitor 29" czy zakrzywiony 32" FullHD?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Ryjek91

Ryjek91
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:54

Witam wszystkich użytkowników forum. 
Mam dylemat, odłożyłem trochę gotówki i mam zamiar zainwestować w porządniejszy monitor (obecnie używam Acera V223HD - "21,5). Znajomy nakręcił mnie na monitor "29 o rozdzielczości 2560×1080 (sam posiada LG 29UM58) chwaląc sobie taki rozmiar monitora. Przymierzałem się więc już do kupna LG 29UM58 właśnie, ewentualnie planowałem dołożyć te 200zł i kupić 29UM68 jeśli jest tego wart - wbudowane głośniki i Freesync. 
Przeglądając mnogość monitorów trafiłem na Zakrzywionego Samsunga "32 LC32F391FWUXEN za 1400zł ,a więc 100zł droższego od LG 29UM68 o rozdzielczości 1920x1080.

Chciałem zapytać czy monitor o wielkości "32 nie będzie zbyt wielki na rozdzielczość FullHD i czy warto dopłacić by mieć większy i zakrzywiony monitor kosztem rozdzielczości właśnie. 
A może w ogóle lepiej poszukać czegoś "27 o lepszej jakości?
Dodam, że monitor służyłby przede wszystkim do grania, internetu i filmów (rzadziej programów), nie zależy mi na super osiągach tego monitora, jestem casualem ale przyjemnie byłoby mieć coś dużego (wygoda przy oglądaniu filmów czy graniu na padzie siedząc dalej).
Wszelkie porady i uwagi mile widziane


  • 0


#2 kafir

kafir
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 15:21

Dzięki, na pewno mi się to przyda :)


  • 0

Wewnętrzna radość, gdy zrobiliśmy coś dobrego, kiedy byliśmy potrzebni i nieśliśmy pomoc - jest potrawą, której potrzebuję dusza.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych