Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z menu komputera

laptop problem menu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 edzia2643

edzia2643
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 12:07

Załączony plik  1.png   113,53 KB   0 Ilość pobrańWitajcie, bardzo proszę o pomoc.

 

Wszystko widać na załączonym zdjęciu, nie bardzo wiem jak mój problem opisać.. Po lewej stronie w menu komputera zamiast widzieć "Dokumenty" "muzyka" "obrazy" itd widzę same foldery o nazwie "dokumenty".. Stało się to po tym, jak chciałam przenieść pliki na inne miejsce na dysku, na inną partycję, zmieniłam "ręcznie" ścieżkę dostępu, wpisałam inną literę partycji (chyba zamiast C wpisałam D, lub odwrotnie) i taki był tego skutek, że straciłam wszystkie pliki (zdjęcia, muzykę), a oprócz tego w menu po lewej stronie zrobiło się coś takiego... Kiedy otwieram te foldery z nazwą "dokumenty" widzę, że zawartość wszystkich tych folderów, to to, co znajduje się na pulpicie. Dla mnie to jakaś czarna magia,  jeśli ktoś wie, jak to naprawić, bardzo proszę o pomoc. Zależy mi, żeby nie oddawać komputera do naprawy, bo to długo trwa, a sprzęt jest mi bardzo potrzebny.


  • 0


#2 4online_pl

4online_pl
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 14 wrzesień 2016 - 12:56

Jaki to dokładnie system operacyjny, Windows 8 czy 10 ? Podaj ten istotny szczegół, bo dla mnie wygląda to tak iż podzieliłaś dokumenty na pliki które są obrazami, muzyką, filmami oraz te dokumenty które są tekstami w programach office.


  • 0

#3 edzia2643

edzia2643
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 10:24

Jaki to dokładnie system operacyjny, Windows 8 czy 10 ? Podaj ten istotny szczegół, bo dla mnie wygląda to tak iż podzieliłaś dokumenty na pliki które są obrazami, muzyką, filmami oraz te dokumenty które są tekstami w programach office.

system windows 8


  • 0

#4 4online_pl

4online_pl
  • Użytkownicy
  • 30 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 12:55

Okej, w takim razie teraz pytanie co chcesz zrobić, skasować te wszystkie dokumenty i przywrócić ich stan pierwotny do wcześniejszej wersji zanim zmieniona zostałą ścieżka dostępu? Bo jeżeli tak proponuję wykonac format dysku i wgrac system od nowa, jeżeli masz płytkę lub partcyje recovery, to nie będzie z tym problemu.


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, problem, menu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych