Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze sterownikami ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 gyrlic

gyrlic
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 15:39

Witam. 

Posiadam komputer Asus. Miał on wprowadzony system operacyjny windows 7, niestety mój brat zdrapał naklejkę z kluczem i kiedy trzeba było go oddać do naprawy informatyk wklepał nam jakąś tymczasówkę. Oczywiście brat nie znalazł klucza produktu i wprowadziliśmy tam windows viste (32). Stary system był usunięty. Moje pytanie brzmi : dlaczego komputer nie łączy się za pomocą kabla ethernet lub wi-fi ? Czy są potrzebne sterowniki ? Jeśli tak to jakie sterowniki ? Oraz jak je tam wprowadzić ?

 

Za błędy, jakieś sformułowania niczym z kosmosu, przepraszam :D Nie znam się na tym kompletnie :)

 

  


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 08 wrzesień 2016 - 21:13

Oczywiście, że są potrzebne sterowniki. Podaj konkretny model tegoż sprzętu.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 dziwnyswiat

dziwnyswiat
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 18:56

Super, dzięki wielkie za informacje :) Przyda mi się to na pewno :)


  • 0

Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło.


#4 Janina

Janina
  • Użytkownicy
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 21:07

Ja się w 100 procentach zgadzam z poprzednikiem :)


  • 0

#5 embedim

embedim
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 24 luty 2017 - 16:32

Oczywiście, że są potrzebne sterowniki. Podaj konkretny model tegoż sprzętu.

Dokładnie, nie możemy wróżyć z fusów...


  • 0

Wszyscy są jakoś zadowoleni ze swoich miejsc, które im wyznaczyło przeznaczenie i łańcuch genów. Wykonują skromnie, co im każe Wielka Entropia. A ja obrażam się na los, na swoje ograniczenie, na Pana Boga. Pragnę czegoś, czego nie mogę. Marzę o tym, czego nie będzie. Tonę w sześćdziesięciu litrach własnej trującej wody, ja, zdefektowany ssak dwunożny.


#6 GregoryPer

GregoryPer
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 23:30

Reebok Ventilator Tm
These guidelines are only able to enable you to by trying them. There is a distinction between understanding anything and making use of it in your daily life. Do what you can to make use of the ideas in the following paragraphs to enhance the caliber of your life and just how that you just take care of demanding scenarios to stop the depression from reoccurring.Website More Effectively Using These Superb Advice

4084-reebok-nano-3.0-dames.jpg

If you would like have a system that can assist you through a mapping process, link up you with buddies on social media marketing credit accounts, and that allows you to hear your favorite songs whenever you want, then a iphone 4 is designed for you. The greatest thing about the phone is it nevertheless features as being a phone, so that you get this as well as a standard cell phone.

3915-jimmy-choo-sneakers-nederland.jpg
  • 0

#7 GregoryPer

GregoryPer
  • Użytkownicy
  • 53 postów

Napisano 15 grudzień 2017 - 23:32

Nike Free Run Pinkki
When flyfishing, do not draw rear too much about the backcast. Should you go back too much and hit the water behind you, all the species of fish in the region could spread. When you deliver the rod again, cease with the 1 o'clock placement. This assists the fishing line straighten out. Once you start your forwards cast you will get significantly better power over where by it areas.

9312-nike-air-max-1-gs-youth-blauw.jpg

If you should workout or operate outdoors when pollen is important are great, go on a shower room as soon as you arrive indoors. Have your apparel in the washer quickly, and make sure that you wash hair and skin area carefully, so that you can eliminate any plant pollen that you might have followed in.

4130-air-force-flyknit.jpg
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych