Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oferta Pracy - Java Gdynia

java java ee praca gdynia gdańsk sopot programista

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dagmara1708

dagmara1708
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 05 wrzesień 2016 - 13:36

Witam,

zajmuję się rekrutacją na rzecz jednej z gdyńskich firm - zatrudnienie bezpośrednio w ich strukturach (to nie jest outsorcing).

Poszukuję Juniora i osobę na poziomie Middle - Java EE oraz w mniejszym stopniu JavaScript.

​Wynagrodzenie od 5k do 12k na fakturę (możliwość negocjowania UP)
Płatny urlop!

​Główny zakres działań: firma specjalizuje się w automatyzacji rozwiązań biznesowych. Główny (i dożywotni projekt) dotyczy aplikacji dla klienta z branży BPO, który zajmuje się obsługą finansową firm zewnętrznych.


Standardowe obowiązki: 
- Programowanie warstwy Front-End oraz Back-End za pomocą frameworków Spring i Vaadin
- Przygotowywanie usług REST dostosowanych do potrzeb klienta
- Uczestnictwo w projekcie według metodyki SCRUM (aktywne uczestnictwo w zespole)
- Uczestnictwo we wspólnych spotkaniach z klientami (dbałość o jak najlepszy przepływ informacji)

Wykorzystywane technologie: Java EE, JS, Hibernate, Vaadin, Spring, REST, Webservice

A także narzędzia opracowane przez Attlassian oraz IBM (IBM FileNet, IBM BPM)

​Firma oferuje:

- długofalowe i stabilne zatrudnienie w kilkunastoosobowym zespole doświadczonych specjalistów
​- nowoczesne miejsce pracy

​- prywatną opiekę medyczną

- możliwość wykupienia miejsca parkingowego w bardzo preferencyjnej cenie

- rodzinną i sprzyjającą atmosferę pracy

- kubek dobrej kawy na wejściu :)

​Chętnie opowiem o szczegółach:
​dagmara.bretes@itkontrakt.pl
​Telefon: 536 964 071

​Pozdrawiam!  

 


  • 0


#2 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 18 maj 2022 - 17:15

Samo posiadanie pracy na pewno jest czymś bardzo ważnym i moim zdaniem także dobrze jest wiedzieć w jaki sposób możemy obliczyć płatny urlop. Jak dla mnie świetnie o tym napisano w https://www.itselect...jak-go-obliczyc i ja staram się jak najwięcej takich porad czytać.


  • 0

#3 Adamila021

Adamila021
  • Użytkownicy
  • 116 postów

Napisano 19 czerwiec 2022 - 14:20

Nie ma problemu ze znalezieniem pracy w IT w większych miastach co nie:) No i mnie się to bardzo podoba - jest to bardzo przyszłościowy kierunek. Sama jestem z Trójmiasta i przeglądałam ogłoszenia praca Gdańsk i powiem wam, że jest w czym wybierać. Można coś odpowiedniego dla siebie znaleźć i to ze spoko zarobkami,


  • 0

#4 wolski

wolski
  • Użytkownicy
  • 1026 postów

Napisano 22 październik 2022 - 12:25

Ja jeszcze chciałbym dodać, że właśnie sama praca jest bardzo ważna i na pewno także całkiem istotnym jest to aby wiedzieć również kiedy najlepiej jest złożyć wypowiedzenie umowy o pracę. Zdecydowanie bardzo dobrze o tym napisano w https://www.globelus...e-umowy-o-prace i właśnie dlatego takie kwestie moim zdaniem dobrze jest znać.


  • 0

#5 Hubik33

Hubik33
  • Użytkownicy
  • 204 postów

Napisano 26 luty 2023 - 16:05

Często najlepszym sposobem na znalezienie pracy jest korzystanie z różnego rodzaju portali pracy, które naprawdę skutecznie to wszystko ułatwiają. Warto na przykład przekonać się jak dokładnie wygląda także rynek pracy dodatkowej. Jednak wiele firm szuka pracowników na przykład tylko na weekendy, dlatego zobacz jak wyglądają oferty pracy dodatkowej w Gorzów Wielkopolski i może akurat uda się podreperować skutecznie swoje finanse. 


  • 0

#6 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 931 postów

Napisano 19 marzec 2023 - 16:55

Co do pracy to szczerze mówiąc ja myślę od jakiegoś czasu o tym by wyjechać do pracy za granicę. Ostatnio nawet natrafiłam na  https://www.ruigrokp...l/oferty-pracy/   i widziałam, że dostępne są tutaj różnorodne oferty pracy w Holandii, więc może akurat to by był dla mnie dobry wybór, a może wy mi coś doradzicie?


  • 0



Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: java, java ee, praca, gdynia, gdańsk, sopot, programista

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych