Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie programy do diagnostyki i testowania komputera?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 hhenryk88

hhenryk88
  • Użytkownicy
  • 49 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 12:24

Jakie programy możecie polecić do diagnostyki i testowania komputera? - najlepiej darmowe.

• 0

#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 1961 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 11 sierpień 2016 - 16:22

Co konkretnie chcesz diagnozować i testować?

• 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 letter

letter
  • Użytkownicy
  • 1488 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:47

Od siebie mogę dodać takie programy jak: Furmark, orthos (na 2 rdzenie), heavyload/occt (na 4 rdzenie i może więcej - nie sprawdzałem, gpuz, cpuz, HDTune (wersja trial ale polecam), CrystalDisk info/mark, memtest, hwmonitor, process explorer, Everest (nie pamiętam czy darmowy) i pochodne typu Aida64; hwinfo; speccy. Polecam również testdisk do ratowania utraconych partycji czy odzyskiwania danych (nie raz mnie to ratowało jak dysk wysypał się po niezliczonej ilości uszkodzonych sektorów).
To taka mała grupa programów które zawsze mam przy sobie ma pendrive w razie gdyby komuś komputer szwankował a jestem w pobliżu ;)
Poza tym w necie masz całą masę tego typu oprogramowania, wystarczy poszukać.
  • 0

#4 paula333

paula333
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 12 sierpień 2016 - 13:10

Super, dzięki za wszystkie porady :)

• 0

#5 norbertt873

norbertt873
  • Użytkownicy
  • 26 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 13:54

Takich programów jest całe mnóstwo, ale każdy służy do testowania czegoś innego (jeden do grafiki, inny do dysku, itp.), także ciężko podać jakiś konkretny bez szczegółów. Kilka najpopularniejszych masz wymienionych tutaj http://www.mamkomput...owych-narzedzi/ w tym HWiNFO (do analizy i monitorowania pracy komputera), HD Tune (do diagnostyki i testowania dysków twardych), oraz Fur Mark (do testowania wydajności karty graficznej) - do grafiki sprawdź sobie jeszcze 3DMark.

• 0

#6 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 20:18

poszukaj dystrybucji live ukierunkowanych na diagnostykę i testy. często są free

• 0

#7 Kevinfah

Kevinfah
  • Banned
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 13:41

cześć mam kde cale po angielsku... jakie są programy do muzyki i do oglądania seriali w open susi i jak uruchomić ?
  • 0

#8 Michaelfah

Michaelfah
  • Banned
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 14:54

Są jakieś programy w tv, które oglądacie regularnie? A jak tak to co? Seriale? Talent show? Czy po prostu przerzucacie programy? Ja kiedyś oglądałam Mam talent i Top model, ale ostatnio już kompletnie nic nie mogę znaleźć dla siebie. Wiadomości ewentualnie od czasu do czasu.
  • 0

#9 Jacobfah

Jacobfah
  • Banned
  • 1 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 16:21

Czy denerwują was polskie programy typu:seriale paradokomentalne,telezakupy,telegierki,itp. piszcie jaki program was najbardziej denerwuje/denerował
  • 0

#10 NorNor

NorNor
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 21:55

Dzięki wielkie za wszystkie sugestie :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych