Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wybór sprzętu agd

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 09:25

Witam 
Piszę na forum bo mam dylemat. Trochę się nie znam na sprzętach AGD i chciałbym abyście mi coś podpowiedzieli. 
Potrzebuje zakupić sprzęty do zabudowy zmywarkę, lodówkę, i kuchenkę indukcyjną. Piekarnik mam już wybrany z samsunga ten z opcja mikrofali. 
fundusze powiem tak średnie wiadomo nie chce przepłacać . 
podpowiedzcie na jakie firmy patrzeć na jakie czynniki, może jakieś modele. 
Z góry dziękuje za informacje.

• 0

#2 ramirez

ramirez
  • Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:06

Zerknij sobie na katalog Candy;

http://www.candy.pl/pl

Firma ma dobre sprzęty. Maja również w Polsce niezły serwis. Jakiś czas temu urządzaliśmy kuchnię i wszystkie sprzęty w kuchni kupiliśmy praktycznie od Candy bo chcieliśmy aby kuchnia była w miarę jednorodna i aby wszystko było jednej firmy. Jesteśmy zadowoleni. Sprzet dobrej jakości, nieźle się w kuchni prezentuje. Cenowo również nie było drogo. Jest to jedna z tańszych firm. 

• 0

#3 hiromi9

hiromi9
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:41

OOOOOo, tego mi było trzeba ;)

• 0

Plot­ka mówi więcej niż usłyszała...

#4 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 76 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 09:11

Ja sprzęt kupowałam po prostu w sieciówkach i zawsze byłam z niego zadowolona. Ostatnio zdecydowałam się jednak no trochę nietypowe rozwiązanie, jako że uwielbiam muzykę i nie wyobrażam sobie bez niej życia, zamontowaliśmy przy okazji remontu z mężem głośniki sufitowe do zabudowy ze strony https://eissound.pl/ . Szczerze mogę Wam powiedzieć, że jest to opcja naprawdę godna polecenia i jeśli macie taki związek z muzyką jak ja to nawet się nie zastanawiajcie :) 

• 0

#5 mpire

mpire
  • Użytkownicy
  • 165 postów

Napisano 19 październik 2018 - 21:07

To prawda – Candy posiada świetne urządzenia. Mam lodówkę tej firmy, model CMGN 6184 i jestem z niej strasznie zadowolony (została wykonana ze szkła, dzięki czemu prezentuje się świetnie)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych