Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Zlecę] Potrafisz pozycjonować zagraniczne Landing Page ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 lpteampl

lpteampl
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2016 - 22:18

Witam !
 
Zarejestrowałem się tutaj ponieważ szukam osoby, która ma doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności w pozycjonowaniu Landing Page w google.com. Serwis prowadzony jest w języku angielskim i oferuję konkretny produkt. Obecnie działałem na BlackHat więc zaletą byłoby gdyby osoba posiadała odpowiednie kwalifikację jeżeli chodzi o SEO BlackHat. Zależy mi na tym aby serwis ten pozycjonowany był na cały świat czyli prościej mówiąc w Google.com. Nie zależy mi na odbiorcach Polskich. Nie będę tutaj przedstawiał wszystkich szczegółów dalszych informacji udzielę tylko zainteresowanym użytkownikom. Tematyka w której się obracam to Gry PC oraz Suplementacja. Co do ceny to jestem za tym aby tą kwestię omówić prywatnie w czasie rozmowy. 
 
Najważniejszą kwestią dla mnie jest aby owa osoba dysponowała czasem, była uczciwa i przede wszystkim miała umiejętności do pracy. Zależy mi na współpracy z osobami dla których SEO jest pasją jak i wyzwaniem a więc z użytkownikami zdeterminowanymi i odpowiedzialnymi. Współpraca którą proponuję jest współpracą długoterminową - bynajmniej na takiej mi zależy najbardziej.
 
Jeżeli z tego forum jest ktoś zainteresowany bardzo proszę o kontakt na poniższy Email(Proszę nie wysyłać PW - PREFERUJĘ TYLKO KONTAKT E-MAIL).
 
Adres Email:
 
lpteampl@gmail.com
 
Dziękuje za uwagę i pozdrawiam serdecznie

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych