Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie w Warszawie usunąć blizny po tradziku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ramirez

ramirez
  • Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 12:55

Panowie doradzicie gdzie w Warszawie mozna usunąć blizny potrądzikowe? Niestety ale mam ich sporo na twarzy i nie wygladają dobrze. Doradzicie gdzie się udać na usuwanie?  I ile to kosztuje? 


  • 0


#2 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 16:51

Laser Care Grzybowska:
http://lasercare.pl - na stronie jest kontakt. Usuwalem tam blizny po młodzieńczym trądziku Nie było to przyjemne ale nie nie żałuje bo efekty sa bardzo dobre, twarz wyglada lepiej. Zabieg nie jest taki przyjemny ale można wytrzymać. Czujesz prąd na twarzy. Trzeba również wybrać się na serię zabiegów Najlepiiej jakbyś sie z nimi skontaktował. Powinni powiedzieć Ci mniej wiecej ile będzie to kosztowało i na co musisz się nastawić.
 
No i pamiętaj,że leczenie blizn można przeprowadzić już po wyleczonym trądzikku, Jeśli masz świeże krosty to jest to niemożliwe. 

  • 0

#3 leko2

leko2
  • Użytkownicy
  • 22 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 14:24

pamietaj że usunąc blizny jest łatwo ale pamiętajmy że trzeba dbać o to by one znów nie występowały. Polecam koniecznie przeczytać http://obk.pl/tradzi...e-z-nim-radzic/ , bardzo mądry artykuł . Ja się dowiedziałem, ze nie powinienem jeśc słodyczy :)


  • 0

#4 klirder

klirder
  • Użytkownicy
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 sierpień 2016 - 15:04

Nie jeść słodyczy? A po co się tak torturować?


  • 0

Core i5-3470, 8GB DDR3 1600, GeForce GTX 660, Antec Signature 650W, WD200 2TB Sata 6Gb/s, Asus Xonar D1, Cooler Master Centurion 5.
----------------------
Sprawdzone i solidne pieczątki w Warszawie.


#5 umacias

umacias
  • Użytkownicy
  • 70 postów

Napisano 03 grudzień 2016 - 11:15

Na blizny potrądzikowe fajnie działa zabieg karboksyterapii a w Warszawie wykonują go w gabinecie Olivka. Podczas zabiegu trochę szczypie, ale jesteś facet, więc wytrzymasz. Efekty są naprawdę bardzo fajne, ale może się okazać, że na twoje blizny potrzeba kilku serii zabiegów.


  • 0

#6 killerv7

killerv7
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 04 grudzień 2016 - 21:19

Mają świetnych specjalistów i dobrą ofertę.  http://www.czs.damia...arwienia-skory/


  • 0

#7 herbaciana

herbaciana
  • Użytkownicy
  • 69 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 12:32

Myślę, że na twój skórny problem świetnie zadziała zabieg karboksyterapii. A w Warszawie na pewno wykonują go w gabinecie Olivka, więc sobie tam możesz zadzwonić u umówić się na wizytę. Mają kosmetologa z kilkuletnim doświadczeniem i są profesjonalni.


  • 0

#8 jes

jes
  • Użytkownicy
  • 44 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 01:26

Moja siostra usuwała blizny potrądzikowe w centrum medycznym Arnica (stare babice) . Teraz dokładnie nie pamiętam, ale miała jakieś 3-4 zabiegi laserem frakcyjnym i to dało oczekiwany efekt. Ceny dokładnie nie podam, bo to jest zależne od przypadku. Możesz sobie zobaczyć na ich stronce ile to kosztuje albo po prostu umów się na wizytę i dostaniesz szczegółowe informacje ;)


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych