Skocz do zawartości


aparat cyfrowy a cd-rom


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15 wrzesień 2007 - 08:30

Mam problem z zapisywaniem krótkich filmów z aparatu cyfrowego na płyte CD-R. Gdyż z apararu na komp otwiera mi się, ale jak już komp na cd-r to nie zapisze sie ale pozniej po zapisanie nie otwierają sie te filmiki na płycie. Co mam zrobiC w tym przypadku? Pomóżcie. ;)
proszę o jak najszybsza odpowiedz.
  • 0


#2 Mateusz

Mateusz

    Redaktor naczelny

  • Administratorzy
  • 1541 postów

Napisano 15 wrzesień 2007 - 12:00

Opisz swój problem dokładniej, czym nagrywasz te filmy na płytę cd-r ? w jakim formacie sa te filmy ? :632:
  • 0
Dołącz PCFoster.pl na Facebooku: http://www.facebook.com/pcfosterpl :) Zapraszamy!

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 16 wrzesień 2007 - 09:24

najpierw nagrywam te filmy na aparat cyfrowy model A570/S canon,nastepnie kablem usb biore na komp no i zapisuja sie w dokumentach i moge z tych dokumentow odtworzyc te filmy, ale jak chce zapisac te fimy na cd-rom to zapisuje sie niby ale jak chce sprawdzic czy sie odtworza te filmy to juz nie moga sie odtworzyc .Co mam robic ? Jaki format to juz nie wiem , podalalm model to moze domyslicie sie w jakim formacie robilam bo ja nie jestem z tego dobra. Prosze o jak najszybsza pomoc. Robilam te filmy w zapisie standardowym.
  • 0

#4 gekon

gekon
  • Użytkownicy
  • 73 postów

Napisano 16 wrzesień 2007 - 14:21

8-) lol 8-)

Coś mi się zdaje, że droga z komputera na cd jest źle poznana ;) Niestety my nie doszukamy się w czym dokładnie tkwi problem...
  • 0
Everybody lies...

#5 bakerpk

bakerpk
  • Użytkownicy
  • 24 postów

Napisano 18 wrzesień 2007 - 12:21

A na czym potem chcesz te filmy odtwarzać? Na DVD? Jak tak to może twoje DVD nie ma divix lub xdiv, i dlatego nie można odtworzyć. Żebyśmy wiedzieli jaki to format ;)
  • 0
www.exsite.pl

PORTAL Z WSZYSTKIM


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych