Skocz do zawartości


Zdjęcie

Outsourcing IT w Łodzi

outsourcing it Łódź strona internetowa

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KarolG

KarolG
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 06 lipiec 2016 - 08:12

Cześć,

 

Jestem w trakcie zakładania firmy. Mam zamiar handlować towarami z USA i Kanady. Tak się składa, że akurat potrzebuję strony internetowej, która będzie pełnić formę sklepu. Nie ukrywam, że informatyk to ze mnie żaden i sam się za to raczej nie zabiorę. Chętnie bym skorzystał z outsourcingu IT. Z tego co czytałem, to dość wygodne. Daję zlecenie i goście robią wszystko za mnie. Mam tylko dylemat jeśli chodzi o bezpieczeństwo moje i klientów. Na witrynie będą mi potrzebne dane osobowe (adresy, nazwiska i numery telefonów), które będą służyć do wysyłki towaru. Nie chcę więc trafić na firmę, która narobi mi problemów, a potem ja będę świecił oczami przed klientami. Czy zatem warto iść w kompleksowy outsourcing it? Może lepiej zamówić stronę, a opiekę nad witryną sprawować samodzielnie? Jak myślicie?

 

Jeśli ktoś korzystał już z doświadczenia takich firm, to chętnie poznam jakie są wasze typy. Możecie dać linki lub numery telefonów. Ja w swojej okolicy znalazłem tylko taką firmę: http://darent.net . Interesują mnie gównie firmy z Łodzi, ale nie jest to warunek konieczny.

 

Przy okazji, sory, że temat nie jest w dziale market, ale nie chcę dostać stu ofert od przypadkowych osób. Wolę poznać opinie ludzi trochę się na tym znających. Na wybór specjalisty mam czas.

 

Odpowiadajcie, chętnie poczytam. :)


  • 0




Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: outsourcing, it, Łódź, strona internetowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych