Skocz do zawartości


Zdjęcie

GTX 650 TI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 16:42

Witam otóż posiadałem sobie tego gtx prawie miesiąc i wszystko chodziło bez zarzutu. Wiedzmin 3 na średnich w 60 FPS GTA 5 z texturami na uber również 60 FPS. No i dzisiaj niespodzianka grałem rano w wiedzmina mniej więcej przez 3 godziny. Kiedy wychodziłem z domu wyłonczyłem kompuer niby wszystko normalnie. Teraz wróciłem do domu odpalam kompa i ... czarny ekran monitor nie startuje wszystkie wentyle się kręcą. Podpinam starego Radeona i wszystko działa. 

1. Czy karta się spaliła

2. Jakim cudem karta się spaliła podczas wyłanczania komputera !?!?!?!?!?!?!?!?!?


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 22 czerwiec 2016 - 17:51

Wszystko się może zdarzyć gdy głowa pełna marzeń.

Moim zdaniem po prostu ją zajechałeś. Ta karta jest dość słaba dla takich gier.

Dla pewności podłącz ją do innego komputera i sprawdź co się dzieje.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 20:12

A czy to możliwe by płyta główna "paliła" kartę ??? Bo jest to już 2 karta która umarła na wiedzminie. Dodam też że komputer nie zgłasza żadnego problemu z kartą (chodzi mi o piski) 2 Komputer to niestety dell w obudowie optiplex więc karty tam nie wsadzę ;/


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 22 czerwiec 2016 - 20:43

Podaj pełny zestaw tego komputera. Bardziej prawdopodobne jest, że to zasilacz robi zamęt.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 21:14

Dobra teraz była dość dziwna sytuacja albowiem komputer zaczął piszcześć (szybkie krótkie powtarzające się) NIe ładował biosu było tylko pokazany napis UEFI (czy coś takiego) teraz komputer włączą się spowrotem normalnie. 
A co do specyfikacji komputera:
Intel core i5-2300 2.80 GHZ 3.10GHZ

24 GB RAM 
Windwos 10 64-bit

Karta GTX 650TI (Obecnie wsadzony Radeon HD 5670)

Zasilacz o mocy 750 lub 850 WAT niestety nie podam firmy ponieważ wiąże się to z wyjęciem całego zasilacza razem z kablami które są ułożone po całej obudowie


  • 0

#6 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 23 czerwiec 2016 - 08:32

Jeszcze płyta główna.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#7 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 11:45

Plyta to gigabyte ga-z77-ds3h

 

Co ciekawe podłonczyłem kartę do innej płyty głównej i działa


  • 0

#8 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 13:20

Sytuacja jest o tyle dziwna że właśnie przegrałem system (wywalił sie po resecie biosu) i GTX działa spowrotem na tej samej płycie głównej


  • 0

#9 mates82

mates82
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 09:29

Poza sprawami czysto sprzętowymi, system też ma spore znaczenie dla działania całego komputera. Mogło się zdarzyć tak, że stara instalacja nie była w jakiś sposób kompatybilna z nową kartą (np. poprzez wpisy w rejestrze), co powodowało, iż system nie mógł się uruchomić bez jednego z kluczowych podzespołów.


  • 0

#10 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 14:54

Tyle że ja nic nie zmieniałem :v system był instalowany z podpietą kartą i nie było żadnych problemów :v


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych