Skocz do zawartości


Zdjęcie

modernizacja czy nowy komputer (do 1500zł)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 m4tt

m4tt
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 16:46

Witam

Na wstępie zaznaczę że nie znam się na komputerach i jestem laikiem w tych kwestiach.

Od dłuższego czasu myślę nad zmianą komputera na nowy lub modernizacją obecnego(którego kupiłem 6-7 lat temu) gdyż mój obecny chodzi już coraz gorzej np. długo się na nim programy i filmy uruchamiają czasem przytnie itp. Chcę zakupić lub zmodernizować tylko sam komputer - bez monitora, myszki, klawiatury itp. Komputer służy mi głównie do przeglądania internetu, e-maili, oglądania filmów, obróbki filmów, wysyłania filmów przez USB na telefon z komputera lub odwrotnie itp natomiast nie będę na nim grał(ew. w stare niewymagające gry).

parametry obecnego komputera:
procesor Intel® Celeron® CPU E3400 at.gif 2.60GHz 2.60GHz , 2GB RAM , 64 bit, pamieć 1TR z czego 1/3 wypełniona
płyta główna to(wg Ashampoo Win optimizer 14) : Gigabyte Technology Co.,Ltd , model: G41MT-D3

Proszę o poradę czy lepiej zmienić komputer na nowy czy zmodernizować obecny(jeśli zmodernizować to co?)

Wydać mogę do 1500 z


  • 0


#2 Ationx

Ationx
  • Użytkownicy
  • 1049 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 10:06

To co wymieniłeś czyli procesor, płyta, RAM do wymiany.

 

Teraz jeszcze podaj resztę sprzętu czyli dokładne modele zasilacza, obudowy oraz dysku twardego.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych