Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka niezawodna pralka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Benet

Benet
  • Użytkownicy
  • 31 postów

Napisano 19 czerwiec 2016 - 10:32

Witam Szanownych Forumowiczów! :D 
 
Ostatnio jestem zmuszony do zakupu nowej maszyny do prania, w związku z tym, że jestem mało zorientowany w temacie chcę prosić o wskazówki (propozycje) różnych modeli. 
Co moglibyście mi polecić ? 

  • 0


#2 karpik

karpik
  • Użytkownicy
  • 228 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 10:41

Moze napisz troche więcej w temacie. Ile chcesz wydać na pralkę? Oraz jaka pojemność Cie interesuje?

 

Sam jestem zdania,że nie ma sensu wydawać na pralkę dużych pieniędzy. No chyba,ze interesują Cię jakieś bajery w stylu sterowania za pomoć wifi ( tak naprawdę rzadko się z nich korzysta). Sam jakiś czas temu kupowałem nową pralkę. Wybrałem tą:

http://www.candy.pl/...62/gv34-126d3-s

 

Jest to Candy z kolekcji slim bo zajmuje w łazience niewiele miejsca co było mi na ręke bo łazienkę mam mikroskopijną tak wieć dzięki temu jest wieksze przejście pomiędzy pralką a umywalką. Pralka ma pojemnosć 6 kg co wystarcza mi,żonie i dziecku. Programów sporo , żona nie narzeka. NIe była równiez droga. 


  • 0

#3 zyta30

zyta30
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 14:17

i jaki rozmiar?

czy otwieranie od góry czy od dołu


  • 0

#4 ramirez

ramirez
  • Użytkownicy
  • 28 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:23

Ja również mogę Ci polecić Candy. Nie ma sensu moim zdaniem wywalać na sprzęt kilku tysiecy złotych. Moja żona na początku uparła sie na taka drogą pralkę ale skutecznie udało mi sie jej to wyperswadować. Po prostu pokazałem jej kilka tematów na forum branżowym, na ktorym ludzie polecają sobie inne pralki. Cale szczęscie,że nie było problemów z przekonaniem jej do tego jaka pralka będzie odpowiednia.

Candy to dobra , ekonomiczna firma. Moja aktualna pralka jest solidna. ma wiele programów oraz zużywa niewiele wody. Pranie jest bardzo ciche, wirowanie jest już głośniejsze ale to przez prędkość obrotów , która jest dość spora ( nie ma co wymagac aby pralka chodziła cicho przy 1200  obrotach na minutę). 


  • 0

#5 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 20:02

tara - jeszcze się nikomu nie popsuła.

a poważnie - elektrolux (osobiście nie mam, ale mam stały kontakt z użytkowniczką. zadowoloną użytkowniczką; z firmą/importerem też nie jestem związany ;) )


  • 0

#6 pelagia01

pelagia01
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 12:59

Frania;)


  • 0

#7 pelagia01

pelagia01
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 17 sierpień 2016 - 12:59

whirlpool polecam


  • 0

#8 peron

peron
  • Użytkownicy
  • 72 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:05

Ja też zastanawiam sie nad pralką Candy, z tym,że mnie zaintrygowała najbardziej nowa funkcja jaka ma sie pojawić w ich nowych pralkach. Pralki z tego co wiem to dopiero wchodzą do sklepów albo mają lada dzień sie dopiero co pojawić. Jest to funkcja smart czyli sterowanie telefonem:

http://www.candy.pl/...#extra_warranty

Pralki mają mieć technologię  NFC czyli będzie mozna połączyć z pralką telefon na androidzie i mieć dostep do wszyskich funkcji pralki.

Ciekaw tylko jestem jak będzie sie to przedstawiało cenowo. 


  • 0

#9 hhenryk88

hhenryk88
  • Użytkownicy
  • 65 postów

Napisano 09 wrzesień 2017 - 14:07

Co do tanich pralek mało znanych producentów, to lepiej ich unikać - szybko się psują, a nawet gdy są na chodzie, to są z nimi różne problemy. Radziłbym wybrać pralkę znanej marki, jak np. Beko, Bosch, czy Whirlpool, co najmniej klasy energetycznej A+ - jeśli szukacie mniejszej, takiej poniżej 1000 zł, to ta https://www.morele.n...we60110-768928/ od Whirlpool powinna się nadać.

  • 0

#10 dado

dado
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 03 październik 2017 - 19:16

A może lepiej byłoby w tym temacie popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę dość dobre rozwiązanie. A przynajmniej w moim przypadku się sprawdza.


  • 0

#11 Gino88

Gino88
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 18 październik 2017 - 12:32

Ja kompletnie się na tym nie znam. Nie mam zbyt obszernej wiedzy, więc niestety nie będę w tym obszarze tematycznym w stanie pomóc...


  • 0

#12 Krisiti90

Krisiti90
  • Użytkownicy
  • 91 postów

Napisano 21 październik 2021 - 16:27

Ja to dużo dobrego słyszałam o pralkach z firmy Electrolux, więc może w tej firmie czegoś poszukacie? Mnie interesowała pralka 5 kg jak kupowałam jakiś czas temu dla siebie pralkę. Wielkość jest dla mnie optymalna.


  • 0

#13 isabela

isabela
  • Użytkownicy
  • 931 postów

Napisano 23 październik 2021 - 14:28

Znalezienie odpowiedniego sprzętu do domu to zawsze spore wyzwanie.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych