Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaki samochód dla kobiety?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 jadwigaa87

jadwigaa87
  • Użytkownicy
  • 23 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 09:43

Jaki samochód najbardziej nadaje się dla kobiety? - przede wszystkim musi być funkcjonalny i komfortowy, ale także ekonomiczny i oczywiście ładny.


  • 0


#2 norbertt873

norbertt873
  • Użytkownicy
  • 52 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 09:36

Bardzo popularny wśród kobiet jest Opel Corsa. Dobre opinie mają też Fiat 500 i Nissan Micra.


  • 0

#3 hhenryk88

hhenryk88
  • Użytkownicy
  • 65 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 09:14

Dodałbym do tego Toyotę Yaris. Wśród moich koleżanek najlepsze opinie ma jednak Opel Corsa - z wyglądy jest raczej średni, ale jest tani i ekonomiczny, a oryginalne części do Opli są dość tanie, więc to dodatkowy plus. Tutaj http://www.autozoliborz.pl można obejrzeć tą Corsę.


  • 0

#4 oskarr85

oskarr85
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 09:44



Bardzo popularny wśród kobiet jest Opel Corsa.

 

Rzeczywiście sporo kobiet jeździ tym Oplem Corsa i wcale się nie dziwię, jest tanim mało pali, a części do niego są bardzo tanie. Bardzo popularny jest też Ford Fiesta - parę lat temu został wybrany kobiecym samochodem roku. Jeśli zdecydujesz się na nowy, to poszukaj jakichś modeli z poprzedniego rocznika, a jeśli na używany, to jakiegoś kilkuletniego z niewielkim przebiegiem - przed zakupem sprawdź tylko, czy nie jest powypadkowy, kradziony, itp. (można to sprawdzić na kilku serwisach po numerze VIN, m.in. tu http://www.autobaza.pl) i zabierz go do dobrego serwisu na przegląd.


  • 0

#5 Cezary30

Cezary30
  • Użytkownicy
  • 6 postów

Napisano 17 lipiec 2016 - 13:26

Jaki samochód najbardziej nadaje się dla kobiety? - przede wszystkim musi być funkcjonalny i komfortowy, ale także ekonomiczny i oczywiście ładny.

 

Polecam Peugeot 208 hatchback


  • 0

#6 krzysz555

krzysz555
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 23 lipiec 2016 - 17:46

Ford Ka powinien być fajny. Mały, ale bardzo "sprytny" samochodzik:)


  • 0

Lepszy jeden ptak w dłoni niż dziesięć w lesie.


#7 Marzena44

Marzena44
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 09:30

Ja jeżdżę Corsą. Świetny samochód dla kobiety:)


  • 0

Ten, kto kopie dół dla innych, sam w niego wpada.


#8 MariuszBolszewski

MariuszBolszewski
  • Użytkownicy
  • 7 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 08:19

Corsa albo Panda :D 


  • 0

PCFoster to najlepsze forum komputerowe


#9 norbertt873

norbertt873
  • Użytkownicy
  • 52 postów

Napisano 04 sierpień 2016 - 09:34

Podobnie jak inni uważam, że Opel Corsa powinien się nadać - jest niewielki, ekonomiczny i tani, świetny do jazdy po mieście. Dobre powinny być też Fiat 500 i Toyota Yaris. Ja zdecydowałbym się na jakiś używany, jest po prostu bardziej opłacalny. Wybierając używany pamiętajcie o sprawdzeniu go przed zakupem - na http://www.autocheck.com.pl jest o tym jak sprawdzić historię samochodu, a stan techniczny najlepiej sprawdzić w jakiejś stacji diagnostycznej.


  • 0

#10 Surdar

Surdar
  • Użytkownicy
  • 4 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 10:37

Nissan micra, suzuki swift i oczywiście fiat 500


  • 0

#11 karkov

karkov
  • Użytkownicy
  • 1 postów
  • LokalizacjaJarocin

Napisano 18 sierpień 2016 - 12:34

Na jazdę po mieście i poza miastem dobrze sprawdzi się niezawodny Opel Corsa, albo Toyota Yaris. Nie dalej jak miesiąc temu kupowaliśmy dla żony Corsę. Wybór padł na autokomis http://autakrajowe.com.pl/, ze względu na to, że mają w ofercie auta z leasingu. Zależało nam na tym, żeby używane auto, które chcemy nabyć było z pewnego źródła i miało mały przebieg. Poza tym samochody poleasingowe mają zazwyczaj dokładnie odnotowaną w książce serwisowej każdą naprawę i wizytę w warsztacie. Co nie jest bez znaczenia - auto dla kobiety ma być niezawodne i tanie w eksploatacji.


  • 0

#12 celinajagoda2

celinajagoda2
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 07:03

za mini cooper  :>


  • 0

#13 kacperro1

kacperro1
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 01 wrzesień 2016 - 17:04

Kobietom najłatwiej się jeździ dużymi samochodami! Z tych małych kiepsko widać sytuację na drodze


  • 0

#14 kroy

kroy
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 07 wrzesień 2016 - 20:23

Dla kobiety żaden, szkoda auta :P


  • 0

#15 rebeeka091

rebeeka091
  • Użytkownicy
  • 12 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 09:03

Do jazdy po mieście proponuję jakiś mały, zgrabny samochód, np. Opla Corsa, albo Toyotę Yaris - co do Corsy, to słyszałam o nim bardzo dobre opinie, także myślę, że powinien się nadać. Na http://www.autozolib...l/opel-promocje mają czasami tego Opla w promocji.


  • 0

#16 EvErMaN

EvErMaN
  • Użytkownicy
  • 13 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 16:59

Wiadomo, że kobiety w zdecydowanej większosci używają samochodów na zakupy, na dojazd do pracy, szkoły itp. Swoimi autami tylko czasami "wypuszczają się" na dluższe trasy. Dlatego też, według mnie najlepszym samochodem dla nich jest pojazd mały, który malo pali, a którego silnik nie jest zbyt duży. Ze swojej strony widziałbym tu Forda KA, czy Opla Corsę. 


  • 0

Mamy dwa życia - to drugie zaczyna się, gdy dociera do nas, że tak naprawdę mamy tylko jedno.


#17 InuSitat

InuSitat
  • Użytkownicy
  • 18 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 20:41

Dla mnie idealnym samochodem jest Corsa. Ma niewielki silnik, spory bagażnik, jest zwrotna i mało pali. A przecież o to chyba zawsze chodzi kobiecie. Takie auto nie musi mieć sporo elektronicznych dodatków, bo kobiety i tak mało kiedy z nich korzystają. Ważne by nie zepsuł sie podczas jazdy i by nie wołać mechaników. 


  • 0

Mierz siły na zamiary, nie zamiary podług sił


#18 deryt22

deryt22
  • Użytkownicy
  • 3 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 30 wrzesień 2016 - 18:28

Jaki samochód najbardziej nadaje się dla kobiety? - przede wszystkim musi być funkcjonalny i komfortowy, ale także ekonomiczny i oczywiście ładny.

 

I co kupiłaś? Pochwal się :) Napisz jak się jeździ itp :)


  • 0

#19 rojmaka

rojmaka
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 06 październik 2016 - 13:37

Ja osobiście jeżdzę autem typu miejskiego, dość niewielka Toyota Yaris, ale idealne do miejskiego tłoku.


  • 0

#20 prezzoo

prezzoo
  • Użytkownicy
  • 5 postów

Napisano 06 październik 2016 - 13:46

Ja to się bardziej zastanawiam nad jakimiś felgami stalowymi... Jakiś sklep jest tutaj http://www.ladnefelgi.pl/ ale może znacie jeszcze jakieś sprawdzone z tego typu asortymentem?


  • 0

Gdy się rodziłam płakałam a ludzie się śmiali, więc żyję tak by umierając się śmiać a żeby ludzie płakali



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych