Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukrywanie IP w sieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Syntetyk

Syntetyk
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 02:21

Witam,

 

Jestem przeciętnym kowalskim który nie do końca wie jak działa internet dlatego prosze was o pomoc. Mianowicie mieszkam w Niemczech juz od 3 lat do tej pory miałem neta na Sticku (innego nie potrzebowałem) którego zarejestrowałem na fake adres itd. i z tego względu mogłem bezkarnie używać programów typu torrenty. Jednakże ostatnio wiecej siedze na necie i postanowiłem że założe sobie stały bez limitów. Przez ten czas jak tu jestem dowiedziałem się że udostepnianie plików w necie jest surowo zakazane i karane pokaźnymi sumami, przez co nie będe mógł używać programów typu torrent. Znalazłem na necie program "hidemyip", oczywiście ściągnołem i przetestowałem działa jak należy i zastanawiam się nad kupnem wersji premium, jednak zanim to zrobie musze mieć pewność że będzie spełniał swoją role. I tu moje pytanie czy po włączeniu takiego programu zmienieniu swojego IP dajmy na to na Turcje, na stałym łączu powiedzmy że bez zmiennego ip, policja czy ktoś inny który zajmuje się łapaniem takich osób jak ja, bedzie w stanie dowiedzieć się że to ja a nie jakiś abdul z turcji. Wiem tylko że w takich akcjach gdy maja podejrzenie o wykroczeniu wykorzystują dane podejrzanej osoby od usługodawcy udostepniajacego internet, ale jak to dokładnie działa nie mam pojecia bo tak jak pisałem za dużo na temat sieci nie wiem.

 

Z góry dziekuje za pomoc,

Pozdro.


  • 0


#2 silent

silent
  • Użytkownicy
  • 771 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 19:08

... formum chyba wybrałeś nie to.....


  • 0

#3 Syntetyk

Syntetyk
  • Użytkownicy
  • 2 postów

Napisano 08 czerwiec 2016 - 22:57

Wybrałem pierwsze forum o kompach w ktorych znalazlem dział "Internet i Sieci komputerowe: Rozmowy o usługach naszych dostawców internetowych, wszystko, co się wokół nas kręci i inne" Jeżeli chodzi ci o strone prawna ja tylko opisałem dokładnie o co chodzi żeby dokładnie wytłumaczyć problem. Powiedzmy że posłużyłem się tylko przykładem...


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych