Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prędkość internetu oraz problemy z pobieraniem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 31 maj 2016 - 12:31

Witam otóż mam dziwny problem a mianowicie dosyć często nie mogę pobrać żadnego pliku po przez przeglądarkę ponieważ plik ściąga się mniej wiecej do połowy po czym przestaje się pobierać. Dodam że ogólnie cały internet zaczoł chodzić dość wolno. Przez torrenty pliki ściągają się normalnie. Dodam że na innych przeglądarkach jest ten sam problem (chrome firefox). System został przegrany wczoraj z powodu ataku wirusa na win10 boję się że wirusy mogły w jakiś sposób przedostać się na router. Komputer skanowany Programami microsoft seciuriti oraz combofixem oba programy nic nie znalazły. A dodam jeszczę że nie mogę oglądać filmów na yt plik się ładuje lecz nie startuje 


  • 0


#2 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 31 maj 2016 - 17:41

Dobrze rozumiem? Złapałeś wirusa i zainstalowałeś Win 10 bez formatu?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#3 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 21:11

wirus był na 10 i zrobiłem format po czym zainstalowałem 7 :P probl;em z yt rozwiązał się sam po przez usunięcie złego sterownika jedyny problem obecnie to ściąganie plikó po przez przeglądarke 


  • 0

#4 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 02 czerwiec 2016 - 10:02

Strzelam, że pobieranie może dotyczyć tego samego - jakiś problem z połączeniem sieciowym. Sprawdźmy wpierw te sterowniki - pokaż ekran menedżera urządzeń i napisz model płyty głównej jaką posiadasz.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#5 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 20:06

Nie jest to wina ani sterowników ani karty sieciowej ponieważ dzisiaj wymieniłem płytę główną i problem istnieje nadal 


  • 0

#6 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 23:51

Okej sprawa wygląda teraz o tyle dziwnie że nie jestem w stanie ściągnać niczego. Nie moge pobrać sterowników do karty od nividi ani zrobić update to win 10 bo staje na 99%. Router działa karta też ktoś ma jaki kolwiek pomysł o co chodzi


  • 0

#7 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 05 czerwiec 2016 - 10:17

Daruj sobie Win 10, narobisz tylko więcej problemów. Płytę zamieniłeś w stosunku 1:1?


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#8 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:00

Poprzednia była na procesorze amd teraz jest z intel i5 system był przegrwyany a potrzebuje win 10 bo mam zainstalowane w kompie 24 GB Ram a 7 obsługuje tylko 16 


  • 0

#9 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 05 czerwiec 2016 - 13:06

a problem z netem polega na tym że programy nagle gubią łoncze plik ściąga się normlanie po 2GB/s po cyzm zaczyna nagle spadac az do 0 


  • 0

#10 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 05 czerwiec 2016 - 20:19

Dziwna sprawa. Z tego co czytałem nie jesteś pierwszy z takim problemem, ale nie ma nigdzie podanego konkretnego rozwiązania. Poszukam coś jeszcze na ten temat.


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#11 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 14:13

Komputer skanowany 3 progamami na wirusy i nic ... jedyne co to jest nowy objaw. Router sam z siedzie gubi łoncze całkowicie i pojawia się żółty trójkąt.
I bardzo dziwna rzecz mianowicie komputer nie zmienia godzinny trzeba ją ręcznie zmieniac po każdym uruchomieniu komputera 


  • 0

#12 Miodek

Miodek
  • Użytkownicy
  • 2009 postów
  • LokalizacjaPasieka

Napisano 07 czerwiec 2016 - 17:02

Przyszło mi na myśl, że nie zaszkodzi spróbować tego.
http://www.pcworld.p...net.repair.html


  • 0
Drogi analfebeto. Zamiast pisać na końcu posta "przepraszam za błędy", popraw je.

#13 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 18:03

Zrobiłem wszystkie możliwe naprawy jutro dam znać czy cos się zmieniło 


  • 0

#14 milczek26

milczek26
  • Użytkownicy
  • 36 postów

Napisano 07 czerwiec 2016 - 21:40

Niestety nic ... a powodem zatrzymania czasu jest to że windwos nie może się połonczyć z serwerami czasowymi


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych